Do rodiny Motorola pribudol nový smartfón: motorola one

Do rodiny Motorola pribudol nový smartfón: motorola one

 

Tento Android One smartfón vám dáva Android zážitok, ktorý si zamilujete. Tri roky bezpečnostných aktualizácií a umožní vám urobiť viac s inteligentným fotoaparátom vďaka Google Lens. A to je len začiatok, pretože nechýbajú ani vaše obľúbené moto akcie, takže tento smartfón je na vás pripravený.

Android One: inteligentný, bezpečný a jednoducho úžasný

Prinášame vám najnovší softvér a inovácie poháňané umelou inteligenciou od Google, hneď po vybalení z krabice. Android One vám dáva inteligentné, bezpečné a jednoduché zariadenie.

Inteligentný: rozpoznávajte text, pozerajte si recepty, prekladajte slovíčka, nájdite si obľúbený outfit a oveľa viac s výkonným Google Lens integrovaným do fotoaparátu. Navyše získate neobmedzené úložisko fotografií vo vysokom rozlíšení v cloude s aplikáciou Google Fotky. Telefonujte, vyhľadávajte odpovede a sledujte videá na YouTube pomocou hlasu prostredníctvom Google Assistant.

Bezpečný: S Android One získa motorola one dve aktualizácie na najnovší Android OS, a ponúkne vám istotu s Google Play Protect a pravidelnými mesačnými bezpečnostnými aktualizáciami s garanciou na tri roky.

Jednoducho úžasný: Nahraďte predinštalované aplikácie čistým operačným systémom Android a moto akciami. Získajte prístup k najnovším softvérovým inováciám a telefónu, ktorý beží hladko, dáva vám viac úložného priestoru a väčšiu kontrolu nad personalizovaným smartfónom.

Okrem toho, rodina telefónov motorola one bude medzi prvými, ktoré získajú upgrade na Android 9 Pie (Android P) krátko po jeho uvedení.

motorola one

Moderné sklenené krivky tela rámujú expanzívny 5,9" HD + 19:9 Max Vision displej smartfónu motorola one. Ideálna veľkosť na prebudenie režiséra, ktorý sa ukrýva vo vašom vnútri a nakrúcanie 4K videí, na vtesnanie viac obsahu na stránku pri čítaní vašej obľúbenej knihy alebo zapisovanie poznámok a jednoduchší multitasking s rozdelenou obrazovkou. A to všetko použitím jednej ruky.

Zachyť nečakané chvíle v živote s pokročilým 13 MP duálnym smart kamerovým systémom a 8 MP selfie fotoaparátom v motorola one. Vždy sa budete môcť obzrieť za tým úchvatným západom slnka alebo zvečniť oslavu z minulej noci na Instagrame s fotografiou urobenou našimi módmi portrét, cinemagraph a time-lapse. A s umelou inteligenciou Google Lens môžete komunikovať so svetom okolo vás len tým, že namierite fotoaparát. Odfotografujte psa, čo prechádza po ulici a Google vám zistí, aké je to plemeno.

Prestať sa obávať o životnosť batérie nebolo nikdy jednoduchšie. Získajte až celý deň batérie na jedno nabitie. Dlhšia výdrž batérie znamená menej zmeškaných príležitostí na zvezenie sa s kamošom a báť sa nemusíte ani toho, že sa pri potulkách cudzím mestom stratíte. Keď je baterka nízka, rýchlo ju dobite s našou TurboPower nabíjačkou až na 6 hodín iba za 20 minút.

Osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 625 2,0 GHz udržuje výkon vášho telefónu na najvyšších otáčkach, aby reagoval pohotovo na každé vaše ťuknutie, dotyk či potiahnutie.

Motorola one bude na Slovensku k dispozícii za cenu 299 EUR začiatkom októbra.

Zdroj: Lenovo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk