Pokémon GO začína Halloween už dnes

Pokémon GO začína Halloween už dnes

 

Ak patríte medzi hráčov Pokémon GO, určite nezanedbajte hru nasledujúcich pár dní.

Od 23. októbra 22:00 až do 01. novembra 22:00 budé v Pokémon GO prebiehať Halloweenská oslava. Pre trénerov to bude predstavovať niekoľko tématických odmien a noviniek, no najzaujímavejší je príchod Pokémona Giratina do raidov.

Udalosť sa sústreďuje na Ghost a Dark Pokémonov. Medzi novými potvorami v hre sú práve tieto typy a budú sa počas udalosti častejšie objavovať vo svete. Ide o starých známych bubákov ako aj nové strašidlá, napríklad Gengar, Shuppet, Houndoom ale aj shiny Drifloon, Stunky a v Tier 5 raidoch sa bude objavovať Giratina.

Spiritomb bude dostupný cez špeciálnu úlohu, hráči budú musieť chytiť 108 Pokémonov (to je zatiaľ zistené iba cez datamining). Medzi Field Research sa taktiež objavia úlohy sústredené na chytanie strašidelných Pokémonov a ak chcete obliecť svojich trénerov do tématiky udalosti, v obchode budú nové kúsky oblečenia Drifloon Cap, Gengar Backpack, Drifblim, Spiritomb tričko a iné.

Skvelou správou je aj to, že za každého chyteného Pokémona dostane hráč dvojnásobok candy, čo je super, ak si chcete posilniť svojich Pokémonov alebo sa pripraviť na nové evolúcie, ktoré budú postupne pridané do hry v rámci príchodu Pokémonov 4. generácie.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk