ASUS ROG Phone konečne v predaji

ASUS ROG Phone konečne v predaji

 

Nová éra mobilných hier práve prichádza. Éra, v ktorej máte plnú kontrolu, kde je každý zmysel zvýraznený, kde je každý v pohotovosti. S čistou hernou ROG DNA borí ROG Phone všetky doterajšie pravidlá a vydáva sa aj tam, kam sa súperi obávajú čo i len nazrieť.

Ide o telefón stvorený k víťazstvu: jeho 2,96GHz mobilná platforma Qualcomm Snapdragon 845 a Adreno 630 GPU poskytujú vynikajúci výkon, unikátny systém chladenia parných komôr GameCool s odnímateľným AeroActive Coolerom pre extra chladenie udržiava vysokú frekvenciu snímok behom bitiek a jeho nekompromisný AMOLED displej zladí rýchlosť s nádherným zobrazením. Ultra komfortný dizajn je vybavený jedinečnými bočne montovanými portami a zdokonalené ultra-citlivé ovládanie hier – vrátane programovateľných ultrazvukových AirTriggers a pokročilých haptických vnemov – umožňujú sústrediť všetky vaše schopnosti na hru, čím získate výhodu, ktorá je potrebná k vašej úplnej nadvláde. Telefón ROG tak už navždy zmení váš pohľad na hru.

STVORENÝ PRE HERNÉ BITKY

S využitím kombinácie tvrdého, precízne rezaného 2,5D a 3D zakriveného skla Corning Gorilla, diamantovo rezaných a medených detailov s kovovým rámom, kombinuje vodeodolný ROG Phone bojom zocelený dizajn s najvyšším herným komfortom, ktorý dokonale padne do dlane a prináša tak bezkonkurenčný herný zážitok. ROG Phone vo vašej dlani sa tak stáva dokonalou zbraňou, ktorá čaká na vaše rozkazy.

VÝKONNÝ NÁSTROJ

ROG sa nikdy neznižuje ku kompromisom, najmä nie vtedy, ak ide o výkon. ROG Phone posúva mobilný herný výkon na novú úroveň vďaka svojim komponentom, ktoré sú všetky optimalizované pre citlivú odozvu bez zdržania a oneskorenia. Každý osemjadrový procesor mobilnej platformy Qualcomm Snapdragon 845 je rýchlostne prispôsobený a špeciálne vybraný pre maximálny výkon, vrátane udržania frekvencie až neuveriteľných 2,96GHz. Adreno 630 GPU je následne výkonná herná mašina s grafickým výkonom presahujúcim predchádzajúcu generáciu až o 30%. ROG Phone prináša konzistentné, plynulé a stabilné frekvencie snímok bez akéhokoľvek oneskorenia a to aj behom najnáročnejších maratónov. A keďže výkonnosť sama o sebe neznamená nič, ak je vaše pripojenie k internetu pomalé, obsahuje ROG Phone vo svojom inventári tiež ultrarýchlu bezdrôtovú konektivitu vrátane Cat 16 LTE a najnovšiu Wi-Fi 802.11ad gigabitovej úrovne.

S CHLADNOU HLAVOU!

Vysoko výkonný telefón, na ktorom prehrávate graficky intenzívne a rýchle akčné AAA tituly, môže generovať väčšie množstvo tepla. Nielen že taký telefón nie je pohodlné držať v dlani, ale horúci telefón znamená tiež pomalý telefón. Tepelné výkyvy môžu položiť na lopatky aj tie najrýchlejšie CPU a z vášho víťazstva sa rýchlo stáva herné fiasko. ROG Phone je vyrobený tak, aby fungoval plynulo aj behom náročnej hernej akcie: jeho exkluzívny systém GameCool je vybavený vysoko účinným vnútorným chladením s parnými komorami a medeným rozvádzačom tepla s uhlíkovými výplňami na doske plošných spojov pre maximálny chladiaci výkon. K dispozícii je tiež odnímateľný externý AeroActive Cooler pre dodatočné zvýšenie chladiaceho výkonu, keď ide naozaj do tuhého. Vďaka systému GameCool sú horúce ruky a pokazené hry vecou minulosti.

BEZ KOMPROMISOV: OHROMUJÚCA RÝCHLOSŤ A NÁDHERNÝ OBRAZ

Výnimočný herný telefón si zaslúži výnimočný displej – teda niečo, čo vďaka našej hernej histórii už máme v rukáve. ROG Phone využíva ultraľahký AMOLED displej s obnovovacou frekvenciou 90 Hz s časom odozvy 1 ms pre zobrazenia bez rozmazania, ktoré sú dokonale plynulé. So širokým 108,6% DCI-P3 (sRGB 145%) farebným gamutom sú farby neuveriteľne živé, takže herné svety vyzerajú tak nádherne, ako boli zamýšľané a HDR zobrazenie s pomerom kontrastu 10 000: 1 pomáha odhaliť každý herný detail ukrytý v temných kútoch.

PRIRODZENÝ HERNÝ KOMFORT

Nabíjanie telefónu behom hrania takmer isto pokazí vašu hru, keďže štandardné rozloženie tieto dve akcie jednoducho nezlučuje. Pri vývoji zariadenia ROG Phone sme zahodili všetky príručky a rozhodli sa začať úplne od začiatku tak, aby sme optimalizovali rozloženie pre vašu hru pri zobrazení na šírku. Výsledkom je inovatívny dodatočný bočný konektor USB-C, ktorý podporuje priame nabíjanie, výstup HDMI, gigabit LAN a slúchadlá. A pri nasadení AeroActive Cooleru získate bočný USB-C port a slúchadlový 3,5mm konektor pre ničím neobmedzenú hru. Bočný konektor sa používa tiež pre exkluzívne rozširujúce moduly, vrátane dokovacej stanice pre mobilnú plochu a dokovacie stanice TwinView. S telefónom ROG Phone môžete hrať v maximálnom pohodlí!

STVORENÝ, ABY ZACHYTIL CELÝ ŠÍRI SVET

Systém dvoch fotoaparátov použitý v telefóne ROG Phone využíva najmodernejší hardvér pre zabezpečenie nových výšok pre vaše fotografie, takže budete za každých okolností získavať tie najjasnejšie a najostrejšie snímky. S hlavným fotoaparátom Sony IMX363 s vysokou svetelnou citlivosťou, 120° širokým zorným poľom zadného fotoaparátu a výkonným predným fotoaparátom, bez ohľadu na to, čo je fotografovaným subjektom – rozsiahle krajiny, slnečné pláže, atmosférické nočné zábery, skupinová fotografia alebo dokonalá selfie – ROG Phone hravo zvládne všetko a poskytne vám dokonalé snímky vášho sveta. Telefón ROG odstraňuje hranice vašej kreativity, takže sa môžete sústrediť na fotografovaný objekt, nie na nastavenie fotoaparátu.

DVE OBRAZOVKY, JEDNO ÚŽASNÉ HERNÉ CENTRUM

S úžasnou dokovacou stanicou TwinView môžete svoj ROG Phone premeniť na výkonnú hernú konzolu s dvojitým zobrazením pre dokonalé hranie hier a živé vysielanie. 6-palcová pomocná obrazovka AMOLED (2160 x 1080), systém štyroch predných reproduktorov, dve ďalšie fyzické tlačidlá, duálny haptický systém pre spätnú väzbu, rozšírený chladiaci systém a veľkokapacitná 6000mAh batéria – to všetko posunie vaše mobilné hranie na novú úroveň. Rozšírte svoje herné zobrazenie na druhú obrazovku, čo oceníte najmä pri zobrazení máp či inventára. Alebo ju použite pre chatovanie či video chat. Túto úžasnú platformu oceníte tiež pre živé vysielanie alebo tímové hry: komunikujte so sledujúcimi divákmi alebo svojim tímom na jednej obrazovke a hrajte na druhej – možnosti sú nekonečné!

MAXIMUM PRE MOBILNÉ HRY AKO NA STOLNOM PC

Mobilná desktopová dokovacia stanica dáva telefónu ROG Phone nebývalé možnosti rozšírenia. Pripojte ju k externému 4K UHD monitoru, myši a klávesnici a využívajte ROG Phone ako pomocný displej. Pripojte sa ku káblovej sieti LAN a použite S/PDIF výstup k ovládaniu 5.1-kanálového priestorového zvuku. Kto hovorí, že pre neuveriteľné herné zážitky potrebujete stolný počítač?

Špecifikácie:

Operačný systém

Android Oreo 8.1 a užívateľské rozhranie ROG Gaming X

Procesor

Qualcomm Adreno 630

RAM

8 GB

Displej

6-palcový 18:9 (2160 x 1080) 90Hz, 1ms AMOLED displej

Úložisko

128 GB + Google Drive 100GB voľného priestoru (zdarma 1 rok)

Fotoaparát

Zadný fotoaparát: 12 Mpx, Predný fotoaparát: 8 Mpx

SIM Karty

4G Dual SIM

Batéria

4000mAh
AI & naplánované nabíjanie batérie

Rozmery (D x Š x H)

158,83 x 76,16 x 8,3 mm

Hmotnosť

200 g

Zdroj: ASUS, YouTube

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk