Očakávaná hra Command & Conquer: Rivals bola vydaná!

Očakávaná hra Command & Conquer: Rivals bola vydaná!

 

A hodnotenia sú taktiež očakávané.

Ospravedlňujeme sa za malý výstrelok v nadpise. EA oficiálne vydalo Command & Conquer hru, ale samozrejme nejde o remaster klasiky, ale o kritizovanú mobilnú hru Rivals, ktorú predstavili na tohtoročnej E3.

Hra je od dnes dostupná na iOS a Androide a je samozrejme free-to-play, takže môžete sťahovať. Generálny manažér štúdia Redwood k vydaniu povedal: Počas posledných mesiacov sme svetu ukázali našu víziu Command & Conquer faúšikom. Každý deň sme Rivals hrali a rozprávali sa s komunitou, aby sme pripravili čo najviac zábavnú a vybalasovanú hru v ktorej záleží na vašej šikovnosti.“

Ohľadom tej šikovnosti. Hra má momentálne na Google Play hodnotenie 3,8/5 (na App Store má hodnotenie 4,6, ale z oveľa nižšieho počtu hodnotení) a z hodnotení vyplýva, že hra trpí klasickou „stenou,“ ktorou trpia bežné free-to-play hry. To znamená, že hráte a hra sa zdá celkom dobrá a úrovne odsýpajú až narazíte na stenu, kde budete musieť buď veľmi grindovať, alebo si zaplatíte za to, aby ste sa dostali ďalej.

Hráči jej taktiež vyčítajú slabý balans, kde vás, nováčika hry v matchmakingu spojí s hráčmi, ktorí majú veľmi dobrú výbavu a tým pádom sa hra do veľkej miery stáva Pay to Win hrou. Ale tak zas, na druhej strane, v mobilných free-to-play hrách je to bežnou praxou.

My, PC hráči si na klasický zážitok zo série budeme musieť počkať.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk