V tomto roku sa dočkáme až dvoch Call of Duty. Mobilná verzia hry príde v októbri

V tomto roku sa dočkáme až dvoch Call of Duty. Mobilná verzia hry príde v októbri

 

Na čo sa môžeme tešiť?

Vydavateľ Activision a čínska spoločnosť Tencent majú už dlhú dobu vo vývoji mobilnú verziu Call of Duty, pri ktorej Activision dúfa, že sa úspešne popasuje s konkurenciou v podobe Fortnite či PUBG Mobile. Vývojárom tejto hry je Timi Studio, ktoré patrí spoločnosti Tencent.

Pôjde o miš-maš rôznych postáv, máp, módov a zbraní prakticky zo všetkých novodobých Call of Duty hier, vrátane sérií Modern Warfare a Black Ops. Multiplayer ponúkne módy ako Free-For-All, Team Deathmatch a Search and Destroy a chýbať nebude ani Battle Royale s podporou 100 hráčov s mapou, ktorá je nadizajnované exkluzívne pre túto verziu hry.

Dátum vydania je stanovený na 1. októbra 2019 na iOS a Android.

„Hráčom dodáme definitívnu verziu FPS hry s jasnými znakmi Call of Duty hrateľnosti priamo do vašich rúk. Prinesieme to najlepšie, čo séria za tie roky ponúka vrátane máp ako Crash, Crossfire, Nuketown a Hijacked a ešte oveľa viac. Dlho sme hru testovali vo vybraných územiach a spätná väzba nám umožnila vytvoriť to, čo si užijete 1. októbra,“ povedal viceprezident Activisionu pre mobilné hry, Chris Plummer.

Zdroj: Activision

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk