Brat drogového kráľa Escobara predáva vlastnú značku smartfónu, zničiť ho vraj môže len oheň

Brat drogového kráľa Escobara predáva vlastnú značku smartfónu, zničiť ho vraj môže len oheň

 

Roberto Escobar nechal drogovú minulosť definitívne za sebou a v súčasnosti sa snaží preraziť na trhu so smartfónmi.

Podľa televízie CNN 71-ročný Escobar predáva ohýbateľný smartfón nazvaný Escobar Fold 1, na počesť jeho zosnulého brata. Ako isto viete, Pablo Escobar je azda najznámejším narkobarónom v histórii, a členom kartelu bol po dlhé roky aj Roberto. Ten pracoval v rámci medelínskeho kartelu ako účtovník, no tie časy sú už očividne dávno preč.

Escobar financoval vydanie smartfónu prostredníctvom svojej investičnej spoločnosti, pričom výrobok propaguje slovami, že displej jeho mobilu je najodolnejším na trhu a poškodiť ho môže jedine oheň. Nuž, bežný človek asi nebude svoj majetok podpaľovať, no vieme si predstaviť, že keď patríte do drogovej rodiny, podpaľačstvo je asi súčasťou biznisu.

Pablo Escobar údajne v 70. rokoch kontroloval až 80 % celosvetového obchodu s kokaínom, takže si určite viete domyslieť, že bratia o financie núdzu nemali.

Roberto si za svoje hriechy odsedel za mrežami 10-ročný trest. Počas pobytu v base takmer načisto ochluchol a oslepol, keď mu v roku 1993 – rok po jeho zatknutí – vybuchla pri hlave poštová bomba. Escobar chce svojou verziou ohýbateľného smartfónu konkurovať Samsungu, pričom cena Escobaru Fold 1 (od 350 dolárov) naznačuje tvrdú konkurenciu. Ako operačný systém slúži Android.

Viac informácií o telefóne a objednávkach nájdete priamo na stránkach Escobarovej firmy – aj s fotkami polonahých krások, ktoré ochotne smartfón propagujú.

Zdroj: CNN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk