Call of Duty Warzone príde aj na smartfóny
Fáma

Call of Duty Warzone príde aj na smartfóny

 

Nič oficiálne, no náznakov je dostatok.

Zdá sa, že Call of Duty Warzone sa už čoskoro dostane aj na smartfóny. Táto populárna Battle Royale hra by tak doplnila Call of Duty Mobile a fanúšikovia série by tak dostali ďalší spôsob, ako sa ku svojej obľúbenej značke dostať.

Activision totiž zháňa výkonného producenta pre novú mobilnú hru v sérii Call of Duty, ktorá je označená ako „WZM,“ čo samozrejme znamená Warzone Mobile.

Ako výkonný producent budete mať na starosti určenie rámca produktu a zážitku pre hráčov v AAA mobilnej FPS hre v Call of Duty svete. Budete spolupracovať s viacerými Activision štúdiami naprieč celým svetom. Potrebujeme lídra, ktorý je skúsený v komunikácii a vývojárskeho lídra, ktorý dokáže definovať a priniesť dôležité elementy, ktoré definujú najlepšie mobilné strieľačky.“

Od záujemcu od pozíciu je požadované aby

  • Vybral, adaptoval a priniesol základné funkcie z Warzone na konzolách a PC na smartfóny
  • Vylepšil Warzone formulu a pridal tam špecifické zmeny a funkcie, ktoré budú určené exkluzívne pre smartfóny a priniesol tak najlepší mobilný zážitok, ktorý budú fanúšikovia zbožňovať
  • Bol hlavným kontaktom pre Warzone Mobile vývoj

Call of Duty Mobile vyšiel v októbri 2019 a zažil obrovský úspech a preto sa vôbec nečudujeme, že Activision sa na túto platformu snaží preniesť aj Battle Royale hru.

Zdroj: CharlieIntel

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk