Apex Legends prichádza na smartfóny! Klasická hra zas teasuje deviatu sezónu

Apex Legends prichádza na smartfóny! Klasická hra zas teasuje deviatu sezónu

 

Po teasovaní už aj oficiálne.

Vydavateľ Electronic Arts oficiálne predstavil svetu mobilnú verziu populárnej Battle Royale hry Apex Legends. Podobne, ako mnoho iných hier na smartfóny, tak aj túto však najprv čaká beta testovanie v určitých regiónoch sveta (v tomto prípade India a Filipíny), takže ak sa už neviete dočkať hrania, tak si ešte budete musieť chvíľu počkať.

Zatiaľ sme sa nedočkali ani časového obdobia, kedy môžeme očakávať plné vydanie no z FAQ na oficiálnej stránke hry sú zrejmé niektoré fakty. V prvom rade to, že mobilná verzia bude plne oddelená od „štandardnej“ konzolovej a PC verzie, takže na cross-play zabudnite. Za vývojom však stojí samotné štúdio Respawn, čo je prekvapenie, nakoľko hry pre smartfóny sa často vyvíjajú externými spoločnosťami.

Ako však môžete vidieť na obrázkoch nižšie, hra vyzerá až prekvapujúco dobre.

Noviniek sa však dočkala aj štandardná verzia Apex Legends. Vývojári totiž začali s teasovaním 9. sezóny, ktorá má názov Legacy a novou hrateľnou postavou bude Kairi Imahara, alebo Valkyrie. Z kontextu vyplýva, že ide o dcéru Vipera, ktorý bol v kampani Titanfall 2 bossom (a pekne otravným).

9. sezóna prinesie taktiež veľké zmeny na Olympus mape, kde sa rozšírilo zamorenie. Novou zbraňou bude Bocek Bow, ktorý je schopný veľkého poškodenia na stredne veľké vzdialenosti. S deviatou sezónou príde aj nový Battle Pass a nové kozmetické predmety a jej spustenie je naplánované na 4. mája. Zdá sa však, že na špekulovaných Titánov v Apex Legends si ešte budeme musieť počkať.

Zdroj: Respawn

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk