Diablo Immortal odštartoval druhú sezónu s novým Battle Passom

Diablo Immortal odštartoval druhú sezónu s novým Battle Passom

 

Ďalšie peniaze pre Blizzard.

Prešiel iba mesiac od vydania kontroverznej hry Diablo Immortal, ktorá je masívne kritizovaná kvôli pay-to-win monetizácii, čo sa včera pokúšal obhajovať šéf Blizzardu Mike Ybarra.  

Iba mesiac však stačil na to, aby Blizzard stihol pre hru pripraviť druhú sezónu, ktorá logicky znamená nový Battle Pass. Druhá sezóna potrvá do 4. augusta a ak plánujete kúpu Battle Passu tak vedzte, že vás čaká 40 úrovní, ktoré odomykajú nový in-game obsah. Už tradične je Battle Pass rozdelený na tzv. free track a empowered track.

„Empowered Battle Pass obsahuje všetky odmeny z Free Battle Pass, no taktiež odomyká Empowered sekciu, ktorá prináša dodatočná obsah pre každú úroveň. Taktiež získate Bloodsworn Weapon kozmetický balíček na leveli 1 a Bloodsworn Armor balíček na leveli 40.“

A ak sa vám nechce čakať, tak môžete rovno investovať do Collector’s Empowered Battle Pass, ktorý vám odmeny v Battle Passe rovno aj odomkne a navyše k tomu pridá Bloodsworn Avatar Frame, Bloodsworn Portal kozmetický predmet a boost.

Druhá sezóna prinesie nového Heliquary raid bossa, Vitaath the Shivering Death a taktiež aj in-game podujatie Hungering Moon, ktoré prebehne od 15. do 18. júla.

Zdroj: Blizzard

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk