Najlepšie bezplatné aplikácie pre Android 2. časť

Opäť vám prinášame prehľad tých najlepších bezplatných aplikácii pre smartphony s operačným systémom Android. Pokiaľ ste nečítali prvý diel tohoto cyklu nájdete ho tu.

WINAMP

Musíte uznať, že prehrávače (dodávané v smartphonoch od výrobcov) prílišnou kvalitou neoplývajú (česť výnimkám), a tak väčšina užívateľov siahne po prehrávačoch tretej strany. Winamp sa na PC radí k špičke vo svojom obore a na Androide to platí taktiež. Široká podpora formátov, skvelý ekvalizér, intuitívne užívateľské rozhranie a podpora služby ShoutCast Radio, vďaka ktorej máte na dosah tisícky internetových rádií, robia z Winampu najlepší prehrávač pre smartphony s operačným systémom Android.

LAUNCHER 7

Do Androidu si môžete vďaka jeho otvorenosti implementovať rôzne užívateľské prostredia a Launcher 7 patrí k tým, ktoré sa môžu pochváliť svojou vysokou stabilitou a rýchlosťou. Už na prvý pohľad je jasné, kde autor Launcheru 7 získal inšpiráciu. Poslúžilo mu na to prostredie operačného systému Windows Phone 7, z ktorého si zobral len to najlepšie - dlaždice. Ale pozor! Nemyslite si, že po inštalácii máte v smartphone plnohodnotnú verziu Windows Phone 7. Po kliknutí na dlaždicu Volať, Správy alebo Kalendár sa opäť nachádzate v klasickom Android prostredí vášho smartphonu.

SHMUDROID

Asi každého z nás zaujíma, aké bude počasie dnes, zajtra alebo celý týždeň. Avšak pokiaľ ste nestihli  predpoveď v televízii a nechce sa vám zapínať počítač, SHMUDroid vám pomôže. SHMUDroid je oficiálnou aplikáciou Slovenského hydrometeorologického ústavu, vďaka ktorej budete vždy vedieť, či si máte alebo nemáte zobrať bundu alebo dáždnik. V ponuke predpovedí nájdete 5 meteografov na 2, 3, 8 alebo 10 dní, pričom každý z grafov zobrazuje to najdôležitejšie: teplotu v rozmedzí hodín daného dňa, oblačnosť, súhrn zrážok, tlak vzduchu a rýchlosť i smer vetra.

Aplikácie testované na HTC Desire.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk