Solitaire od Microsoftu mieri na mobilné zariadenia a tablety

Solitaire od Microsoftu mieri na mobilné zariadenia a tablety

 

Kto by si nepamätal Solitaire od Microsoftu? Táto hra sa konečne dočkala svojej verzie aj v obchodoch iTunes a Google Play a my máme opäť dôvod pozerať do mobilov, kde sa len dá.

Slávny Solitaire od Microsoftu, ktorý hrával takmer každý majiteľ Windows už od svojich prvých verzií (Windows 3.0) sa konečne dočkal svojej oficiálnej verzie aj pre tablety a smartfóny. Síce sa v spomínaných obchodoch nachádza veľké množstvo klonov tejto kartovej hry, no my vieme, že Solitaire je iba jeden. Mobilná verzia obsahuje: Klondike (klasický) Solitaire, Spider Solitaire, Tripeaks, Pyramid Solitaire a FreeCell. Hru si môžete stiahnuť úplne zadarmo z obchodov iTunes a Google Play. Pokiaľ si priplatíte 2 € na mesiac, dostanete prémiovú verziu tejto hry, ktorá neobsahuje reklamy.

Vedeli ste, že Microsoft Solitaire bol súčasťou operačného systému Windows od verzie Windows 3.0 až po Windows 7? V neskorších verziách Windows bol nahradený produktom Microsoft Solitaire Collection (Windows 10), ktorý obsahoval FreeCell, Srdcia a Pavúči Solitaire.

Zdroj: Engadget

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk