Logitech CREATE: prvá klávesnica pre iPad Pro od externého dodávateľa

Logitech CREATE: prvá klávesnica pre iPad Pro od externého dodávateľa

 

Spoločnosť Logitech ohlásila uvedenie krytu s klávesnicou Logitech CREATE Keyboard Case pre iPad Pro, ktorý bol vyvinutý v úzkej spolupráci so spoločnosťou Apple s cieľom plne využiť prednosti nového rozhrania s názvom Smart Connector.

Výsledkom je, že Logitech ako úplne prvý externý dodávateľ na trh uvedie klávesnicu kompatibilný s rozhraním Smart Connector, ktoré eliminuje nutnosť klávesnicu zapínať, nastavovať alebo dobíjať a je pripravená, kedykoľvek ju budete potrebovať.


„Logitech je celosvetovo významnou spoločnosťou v oblasti klávesníc pre iPad a teraz predstavíme kryt s klávesnicou Logitech CREATE Keyboard Case - vyvinutý v spolupráci so spoločnosťou Apple - s cieľom rozšíriť možnosti využitia iPadu Pro a stať sa jeho dokonalým doplnkom,“ povedala Michele Hermann, viceprezidentka divízie mobilných zariadení v spoločnosti Logitech. „Klávesnica Logitech CREATE má klávesy plnej veľkosti, spolupracuje s operačným systémom iOS 9 a vďaka tomu pomôže premeniť iPad Pro na výkonnú základňu pre tvorbu a produktivitu. Dokonca aj farba a povrchová úprava klávesnice sú veľmi starostlivo spracované, aby ste vďaka jej vzhľadu a dotyku mali pocit, že sa jedná o druhú polovicu vášho iPadu Pro.“

Kryt s klávesnicou Logitech CREATE Keyboard Case vám pomôže rozvinúť plný potenciál iPadu Pro. Pracuje exkluzívne v spojení s novým rozhraním Smart Connector, takže sa automaticky zapne a spáruje s vaším iPadom Pro, akonáhle ju uvediete do polohy pre písanie - nie je nutné ju párovať cez rozhranie Bluetooth®. A pretože klávesnica Logitech CREATE je napájaná z iPadu Pro, už nikdy nemusíte myslieť na jej dobíjanie. Intuitívne rozloženie kláves s plnou veľkosťou vám umožní písať ľahko a pomôže vám plne využiť prednosti širokých možností ovládania, ktoré iPad Pro ponúka spoločne s novými funkciami operačného systému iOS 9. Kryt poskytuje ochranu v tenkom a ľahkom prevedení a vysoko kvalitná pevne tkanina pomôže odolávať náhodným nárazom, poškriabaniu a poliatiu.

Kryt s klávesnicou Logitech CREATE Keyboard Case pre iPad Pre bude v Spojených štátoch a vybraných európskych a ázijských krajinách k dispozícii v rovnakú chvíľu, kedy bude možné zakúpiť iPad Pro. Cena zatiaľ nebola zverejnená a akonáhla budú bližšie informácie, zverejníme ich.

Zdroj: Logitech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk