Vďaka týmto spôsobom sa zbavíte chybičky krásy na novom iPhone X

Vďaka týmto spôsobom sa zbavíte chybičky krásy na novom iPhone X

Portál Gadget Hacks nám ukázal pár spôsobov, ako skryť čierny výrez v displeji.

iPhone X je jeden z najkrajších, ak nie najkrajší, smartfón, ktorý práve teraz na trhu je. Jedinou chybičkou krásy je výrez v hornej strane displeja. V ňom sa nachádza kamera, svetelný senzor, senzor, vďaka ktorému funguje Face ID, a ďalšie dôležité veci. Ale vďaka OLED displeji, ktorý sa nachádza v iPhone X, sa čierna zobrazuje ako naozaj čierna. A tak netrvalo dlho, kým niekto nevytvoril aplikáciu, ktorá obsahuje pozadia, ktoré tento výrez "skryjú".

Prvou možnosťou je stiahnuť si aplikáciu Notcho, ktorá obsahuje 11 pozadí, poprípade si môžete pridať vlastný obrázok. Pokiaľ ale budete mať bezplatnú verziu, na dolnej strane sa bude zobrazovať vodoznak. Toho sa dá zbaviť navždy, ak zaplatíte 1,99 €.

Druhou možnosťou je stiahnuť si pozadie, ktoré už je upravené, takže nemusíte nič platiť. Tu je link, ktorý obsahuje 7 základných pozadí, ktoré urobili ľudia z portálu Gadget Hacks.

Treťou a poslednou možnosťou je urobiť si vlastné pozadie pomocou tohto PSD súboru v programe Photoshop. Obsahuje šablónu, do ktorej len vložíte obrázok, prípadne ho prispôsobite (zväčšite/zmenšite) a môžete ho exportovať a následne si ho dať do iPhonu.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk