Takto vznikli fotky čudesného Nintendo NX ovládača

Takto vznikli fotky čudesného Nintendo NX ovládača

 

Posledných pár týždňov je Nintendo terčom mnohých klebiet. Prv sa objavili na internete správy o zastavení produkcie Wii U, ktoré následne spoločnosť označila ako falošné. Potom sme tu mali informácie o ovládači pre novú Nintendo konzolu, ktoré pôsobili dôveryhodne hlavne vďaka zhode s registrovaným patentom.

Aj tieto správy boli ale podvod a priznali to samotní ľudia, ktorí za nimi stáli. Prvá novinka ukazovala ovládač s celoplošným dotykovým displejom a dosť výraznými páčkami po stranách. Vo videu nižšie môžete vidieť, ako nepravdivé fotky vzinkli a je celkom zaujímavé, že takýto trik stačil k tomu, aby na internete vznikla senzácia.

Druhá várka uniknutých záberov pôsobila dôveryhodnejšie. Hlavne vďaka tomu, že i keď mal ovládač stále rovnaký tvar, páčky po stranách boli oveľa menej rušivé a na fotke bolo vidno, ako sú do neho zapojené sluchátká. Na tejto poplašnej správe si dal ale autor poriadne záležať, pri jej tvorbe totiž nevyužil iba fotošop, ale aj 3D tlač.

Nakoniec nie sme teda o nič bližiše k tomu, ako bude konzola Nintendo NX a jej súčasti vyzerať. Ale možno sa fanúšikovia trafili a ovládač bude podobného rázu. No je možné aj to, že nás Nintendo prekvapí niečim úplne iným. Existujú špekulácia, že oficiálkne správy o konzole by mohli prísť počasť E3 alebo skôr a samotný predaj by mohol začať koncom tohto roka a tak neostáva nič iné ako čakať s otvorenými očami.

Zdroj: eurogamer.net, youtube.com

 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk