LA Noire pre Nintendo Switch sa nezmestí do konzoly

LA Noire pre Nintendo Switch sa nezmestí do konzoly

Táto hra od štúdia Rockstar je priveľká na to, aby ste si ju zahrali bez SD karty, ktorú si, samozrejme, musíte dokúpiť samostatne.

 Mimochodom, nemôžete hrať ani fyzickú verziu hry, teda cartridge hru, pokiaľ nebudete mať dostatok voľného miesta v konzole. To si totiž hra vyžaduje pre následný download ďalších súčastí hry.

Pokiaľ vlastníte "cartridge" (teda fyzickú) verziu hry, budete potrebovať ešte 14 GB voľného miesta pre dodatočné herné dáta a provotnú aktualizáciu, ktorá opravuje počiatočné chyby hry. Táto aktualizácia sa môže stiahnút priamo do konzoly, alebo do vami zakúpenej SD Karty.

Rockstar

 

A ako je to teda s digitálnou verziou hry? Tá má celkovo 29 GB, čo je na Nintendo naozaj veľký balík. Taký veľký, že aj tu bude jednoznačne potreba SD karty, na ktorú ho nainštalujete. 
Nintendo Switch totiž prichádza len s 32 GB verziou, kde je pre samotný sytém rezervovaných 6.2 GB, takže na LA Noir ostane... Samozrejme, nie dosť miesta.

Čo sa týka elektronickej verzie hry, tá má veľkosť 29 GB. Nakoľko konzola kvôli svojmu systému nemá dostatok miesta, budete hru musieť nainštalovať na SD kartu (ktorá nie je súčasťou balenia konzoly). Tu iná možnosť nebude.

Rockstar

Niektorí fanúšikovia sa sťažujú na to, že Rockstar jednoducho všetky dáta nedal priamo do fyzickej kópie hry a vydal ju vo väčšom, 32 GB cartridge, aby nebol potrebný následný download.

Zdroj: eurogamer.net

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk