Splatoon 2 majstrovstvá tu máme už o mesiac

Splatoon 2 majstrovstvá tu máme už o mesiac

 

Počas posledných mesiacov proti sebe v online aj offline zápasoch bojovalo množstvo tímov a tí najlepší si zmerajú sily v marci vo Švajčiarsku.

V rámci európskych regiónov bolo vybraných zopár majstrov, no naozajstným šampiónom hry môže byť iba jeden tím. Splatoon European Championship sa bude konať 31. marca ako súčasť švajčiarskeho festivalu Polymanga.

Sledovanie tých najlepších hráčov ale nie je jediné lákadlo pre fanúšikov Splatoon. Okrem hier sa môžu tešiť aj na virtuálny koncert, v ktorom zaspieva herné popové duo Pearl a Marina. Doprovod im bude robiť živá hudobná kapela Off the Hoo a tento koncert odštartuje celé majstrovstvá.

Polymanga je festival zameraný prevažne na japonskú kultúru, mangu a videohry, ktorý bude mať budúci mesiac svoje 14. výročie. Minulý rok udalosť prekonala všetky očakávania a uvítala až 40 000 návštevníkov. Konať sa bude od 29. marca do 2. apríla v Montreux Music & Convention Centre.

Viac informácií o turnaji sa môžete dozvedieť na Nintendo SK a o samotnom festivale sa dočítate podrobnosti, poprípade uvidíte minuloročné fotky na jeho oficiálnom webe.

 

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk