Ubisoft približuje detaily DLC pre Mario + Rabbids: Kingdom Battle

Ubisoft približuje detaily DLC pre Mario + Rabbids: Kingdom Battle

 

Donkey Kong strikes back!

Ťahová stratégia Mario + Rabbids: Kingdome Battle patrila v minulom roku medzi najväčšie prekvapenia, aké sa vtedy zrodili. Hra, v ktorú nikto neveril a už vôbec že by mohla uspieť, vypálila rybník všetkým pochybovačom svojimi prepracovanými hernými možnosťami a krásne nadizajnovaným svetom.

Prichádzajúci prídavok Donkey Kong Adventure prinesie Donkey Konga, Rabbida Crankyho a Rabbid Peach, ktorí budú skúmať ostrov plný nových prostredí. Nebudú chýbať noví nepriatelia a ani zlovestný Rabbid Kong ako hlavný capo di tutti capi. Samotný Donkey bude môcť používať rôzne zbrane a schopnosti, napr. banán ako bumerang alebo Rabbida Crankyho ako objekt na hodenie medzi nepriateľov ako nejaký balvan. Z nového traileru môžeme usudzovať, že prídavok bude rovnako bláznivý ako základná hra.

Tento dodatočný obsah prinesie úplne nový svet na prieskum, čiže recykláciu starých prostredí určite nečakajte. Zároveň ale očakávajte tradičnú hrateľnosť kombinujúcu taktickú stratégiu, RPG a jednoduché puzzle na rozptýlenie. Celkovo by mal trvať približne 10 hodín.

DLC vyjde v priebehu júna.

Zdroj: Eurogamer, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk