Očakávaný Pokémon pre Switch vyjde v polovici budúceho roka

Očakávaný Pokémon pre Switch vyjde v polovici budúceho roka

 

Veríme, že si séria prejde očistnou kúrou.

S príchodom novej konzoly od Nintenda sa čerstvého vetra dožadujú aj klasické série. Vzhľadom na to, že lifting Zelde a Mariovi neuveriteľne prospel, ba čo viac, Breath of the Wild a Super Mario Odyssey sa totiž prakticky okamžite stali legendárnymi titulmi, sa podobná opatera očakáva aj pre Pokémonov, ktorí svoj štýl nezmenili nijako zvlášť výrazne už od začiatku 90. rokov minulého storočia. My za seba vravíme, že je čas na zmeny.

Samozrejme, nechceme aby hra prišla o svoju atmosféru, podstatu, ťahové súboje a nachádzanie nových príšeriek, chceme len aby to všetko bolo v hre implementované tak trocha inak, samozrejme pri zachovaní tej pravej pokémonskej iskry. Na to, aby nás tvorcovia dostatočne prekvapili, majú ešte dostatok času, nakoľko podľa najnovších informácií sa zatiaľ nepomenovaná Pokémon hra pre Nintendo Switch dostane medzi hráčov niekedy v lete 2019.

Zároveň boli ohlásené dve hry pre Switch, konkrétne Pokémon: Let’s Go, Pikachu! and Pokemon: Let’s Go, Eevee!. Obe budú špecifickým remakom Pokémon Yellow, ktorý prepojí pôvodnú hru v modernej grafike s funkcionalitami mobilnej hry Pokémon GO, a obe budú zamerané skôr na menších hráčov, ktorí s univerzom Pokémonov ešte veľké skúsenosti nemajú. Nebude chýbať pohybové ovládanie a nový vizuál. Tentokrát budeme po príšerkach hádzať pokébally priamo švihom ruky držiac Joy-Con.

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk