Team Sonic Racing je novým kart racingom pre PS4, XONE, Switch a PC

Team Sonic Racing je novým kart racingom pre PS4, XONE, Switch a PC

 

Kart racingu nie je nikdy dosť!

Sonic sa opäť pokúsi zhodiť Maria z trónu kráľa kart racingového žánru a to tentokrát svojim novým titulom Team Sonic Racing, ktorý vyjde túto zimu na PS4, XONE, Switch a PC. Sonic sa v tomto žánri pohybuje už nejaký ten piatok, no nikdy nepatril medzi špičku, na ktorej je stále usadená séria Mario Kart, a tak je odhodlanie tvorcov určite viac než len vysoké.

Čo nového prinesie Team Sonic Racing? Hra podľa tvorcov skombinuje tie najlepšie prvky žánru a implementuje ich do intenzívnych multiplayerových pretekov. Ako už názov naznačuje, pôjde predovšetkým o hranie s viacerými hráčmi, a to v kooperácii v tíme. Budeme si môcť odomykať nové vozidlá, nové vylepšenia vozidiel, nové postavy a prispôsobovať si svojho herného avatara z univerza Sonic podľa nášho vlastného pretekárskeho štýlu. Aký by to bol kart racing bez rôznorodých power-upov roztrúsených po trati? Team Sonic Racing bude nimi posiaty a zaujímavým zvratom bude, že tímoví hráči budú môcť tieto vychytávky aj zdieľať.

Z technických záležitostí vývojári konkretizujú, že na trati bude môcť byť najviac 12 hráčov, nebude chýbať splitscreen pre 4 hráčov a mnoho offline a online módov vrátane klasík ako Grand Prix, Exhibition, Time-Trial a Team Adventure. Posledný menovaný je príbehový režim zameraný na ozrejmenie tých základných zákonitostí hry. V hre bude dovedna 15 charakterov rozdelených do troch typov, t.j. rýchlosť, technika a sila.

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk