Údajné propagačné materiály na E3 obsahujú Fortnite, Paladins a ďalšie tituly pre Switch

Údajné propagačné materiály na E3 obsahujú Fortnite, Paladins a ďalšie tituly pre Switch

 

Viaceré nezávislé zdroje naznačujú pravosť obrázku.

Vo štvrtok sa na diskusnom fóre 4chan objavil obrázok, ktorý údajne znázorňuje objednávku Nintenda na 42 plagátov s logami hier pre tohtoročnú E3-ku obsahujúci niekoľko ohlásených, no i zopár prekvapujúcich titulov. Logá na obrázku zahŕňajú Fortnite, Paladins Dragon Ball FighterZ, ktorých Switch verzie zatiaľ neboli ohlásené, a taktiež dva úplne nové tituly Killer Queen Black Overcooked 2.

Aj keď pred konferenciou E3 sa na internete vždy vyroja tucty falošných uniknutých materiálov, niekoľko nezávislých zdrojov potvrdzuje pravosť tohto obrázka. Portál Kotaku napísal, že od anonymných zdrojov majú informácie, že na portoch FortniteDragon Ball FighterZ pre Nintendo Switch sa pracuje. Twitter účet hry Killer Queen si taktiež zmenil všetky obrázky na čiernu farbu, čo by zodpovedalo podtitulu Black nového dielu.

Popularita Fortnite Battle Royale je ohromujúca, a tak nie je veľkým prekvapením, že dorazí aj na Nintendo Switch. Keďže už hra vyšla aj na mobilné zariadenia s iOS, tak by výkon prenosnej konzoly nemal byť problém. Paladins doteraz hral na všetkých platformách druhé husle populárnemu Overwatchu, no keďže Blizzard nemá plány preniesť svoju populárnu strieľačku na Switch, môže práve tu nájsť Paladins silnú hráčsku základňu.

Zdroj: Kotaku, 4chan

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk