Točte volantom, potápajte sa a lietajte s novým Nintendo Labo vehicle kitom pre Switch

Točte volantom, potápajte sa a lietajte s novým Nintendo Labo vehicle kitom pre Switch

 

Pripútajte sa na zbrusu nové dobrodrúžstvo vo vodičskom kresle auta, ponorky a lietadla s Nintendo Labo: Vehicle kitom pre Nintendo Switch, ktorý vyjde 14. septembra.

Tento nový Nintendo Labo Kit obsahuje materiál na výrobu rôznych prispôsobiteľných kartónových Toy-Con výtvorov, vrátane áut, ponoriek, lietadiel, pedálov, dvoch kľúčov a ďalších. Vložte jeden zo zložených kľúčov do akéhokoľvek vozidla a užite si rôzne zábavné hry a aktivity. Zmena vozidla je jednoduchá - vyberte kľúč z jedného vozidla a vložte ho do iného, ​​aby ste sa v okamihu transformovali z pilota lietadla na kapitána ponorky.

Od svojho uvedenia na trh v apríli Nintendo Labo inšpirovalo kreatívcov a hravých ľudí poskytnutím nástrojov a technológií na výrobu zábavných DIY výtvorov, hranie sa s nimi a objavovanie ako technológia v konzole Nintendo Switch prevádza nápady do reality. Každé vozidlo vo vehicle kite má vlastné ovládanie a špeciálne pohyby a vďaka druhému kľúču môžu navyše hráči prizvať co-pilota na svoju virtuálnu prechádzku. Interakcia s Toy-Con výtvormi sa ihneď prejaví v hre a vytvára pohlcujúcu atmosféru. Nintendo Labo: Vehicle Kit obsahuje unikátny Nintendo Switch softvér navrhnutý pre obsiahnuté Toy-Con výtvory. Hráči si môžu užiť zábavu výrobou Toy-Con výtvorov, hraním pohlcujúcich hier, objavovaním, ako fungujú a dokonca aj vynaliezaním nových spôsobov hrania.

Všetky potrebné materiály potrebné pre postavenie každého Toy-Con výtvoru sú v balení - lepidlo, nožnice ani izolepa nie sú potrebné. Možnosti Nintendo Labo: Vehicle Kitu môžu byť rozšírené vďaka Toy-Con Garage. Tento intuitívny a interaktívny programovací nástroj je súčasťou každého Nintendo Labo Kitu a ponúka jednoduché vizuálne prostredie a šikovné návody navrhnuté pre hráčov akéhokoľvek veku. Toy-Con Garage umožňuje hráčom experimentovať s Toy-Con výtvormi, ktoré zostavili alebo postaviť svoje vlastné originálne kreácie za použitia bežných predmetov ako sú hrnčeky, nálepky alebo stužky. Tento mód predstavuje základné technologické princípy vďaka ľahkému kombinovaniu rôznych vstupov a výstupov a prináša možnosť vynájsť vlastné spôsoby hrania. Použite Joy-Con ako gitaru, nechajte ho vibrovať stláčaním tlačidiel alebo prehrajte zvuk výbuchu jednoduchým zatrepaním ovládača. S Toy-Con Garage sú možnosti Nintendo Labo takmer nekonečné a hráči akéhokoľvek veku si týmto módom môžu užiť hodiny kreovania, hrania a hlavne zábavy.

Zdroj: Nintendo, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk