Diablo III: Eternal Collection oficiálne ohlásené pre Nintendo Switch

Diablo III: Eternal Collection oficiálne ohlásené pre Nintendo Switch

 

Prvé videá, informácie a obrázky.

Včera sme vás informovali o pripravovanom ohlásení Diabla III na Switch a teraz ho už máme za sebou. Blizzard oficiálne ohlásil Diablo III: Eternal Collection pre najnovšiu konzolu od Nintenda hovoriac, že táto verzia dostane absolútne všetko, čo bolo kedy vydané v súvislosti s pôvodnou hrou a navyše aj niekoľko exkluzívnych bonusov v štýle The Legend of Zelda.

Nakoľko hovoriť o tom, čo je to Diablo III, by mohli z vás niektorí považovať doslova za urážku, rovno sa pozrime na exkluzívne prvky. Armor The Legend of Ganondorf z vás urobí Ganondorfa, večného nepriateľa Linka z The Legend of Zelda, dostanete portrét v štýle božského artefaktuTri-Force spájajúceho múdosť, silu a odvahu, spoločníka v podobne sliepky (legendárne zviera v The Legend of Zelda) a krídla Echoes of the Mask, ktoré pravdepodobne odkazujú na hru Majora's Mask. Ovládanie bude plne prispôsobené konzole a teda budeme môcť využívať bud Joy-Cony alebo Pro Controller.

Aj keď prístup k internetu pre hranie nebude potrebný, online prvky budú využívať ešte stále rúškom tajomstva zahalenú online službu Switch Online. Tá sa taktiež postará o sejvovanie do cloudu.

Diablo III: Eternal Collection vyjde ešte tento rok.

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk