Nintendo: „Účasť na E3 je samozrejmosťou“
E3

Nintendo: „Účasť na E3 je samozrejmosťou“

 

Spoločnosť tak potvrdila svoju účasť na budúcoročnom podujatí.

Po tom, čo spoločnosť Sony oznámila, že v roku 2019 sa na E3 nezúčastní, začali sa fanúšikovia pýtať aj ostatných dvoch veľkých konzolových hráčov, či plánujú svoju účasť. Šéf Xboxu, Phil Spencer potvrdil, že na E3 2019 sa zúčastnia a taktiež, že už teraz majú na konferenciu pripravené zaujímavé ohlásenia.

Čo však Nintendo? To má už zaužívanú tradíciu svojich Direct streamov, kde predstavuje pravidelne všetky novinky. Vyzerá to však tak, že na podujatí budú aj budúci rok. Prezradil to šéf Nintendo America, Reggie Fils-Aime. Podľa neho je účasť Nintenda na E3 samozrejmosťou. „E3, počas piatich dní konania show je možnosťou pre svet, aby sa dozvedeli novinky o videohernom biznise. A počas tohto času sme schopní získať viac fanúšikov a reakcií ako počas ostatných podujatí ako napríklad CES, Comic-con alebo ďalších.“

Čoho sa však od Nintenda na E3 2019 dočkáme? Fils-Aime to samozrejme neprezradil, no vzhľadom na to, že Switch je relatívne novou konzolou, tak nový hardvér to asi nebude, aj keď sa objavili špekulácie o tom, že Nintendo plánuje výkonnejšiu verziou Switchu. Čo však dostaneme určite sú hry. Veľké množstvo Switch exkluzívnych hier.

Zdroj: gamerant.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk