Twitch zablokoval kanál streamera po tom, čo sa opil tak, že počas streamu odpadol

Twitch zablokoval kanál streamera po tom, čo sa opil tak, že počas streamu odpadol

 

Môže si tak na chvíľu zobrať voľno.

Joseph Marquez alebo Mango je jedným z najlepších hráčov histórie v Super Smash Bros. hrách. To, že mu to ide dobre sa snaží ukazovať aj prostredníctvom streamovania na Twitchi, kde ho sleduje veľká skupina jeho fanúšikov aj fanúšikov tejto série.

Vyzerá to však, že Mango si na chvíľu od streamovania oddýchne. Totižto počas nedeľného streamu si toho vypil trochu viac ako by bolo vhodné a priamo počas streamu odpadol. Iba kvôli kontextu: Mango je veľkým fanúšikom tímu amerického futbalu Philadelphia Eagles, ktorí zvíťazili v napínavom nedeľnom súboji Wild Card proti Chicagu Bears 16:15. Tým pádom je možné, že trochu príliš zapíjal práve víťazstvo Eagles. Každopádne, záverečné momenty jeho streamu skutočne stoja za to.

Mango síce na druhý deň vysvetlil, že v skutočnosti neodpadol, ale iba sa vyvrátil tak aby to bolo vtipné, lebo potreboval prestávku, no adminov služby Twitch to asi až tak nepobavilo, pretože na nasledujúci deň jeho konto zabanovali. Ako dôvod uviedli nebezpečné požívanie alkoholu alebo drog počas streamu. Tento ban je však iba dočasný, takže o niekoľko dní by sa Mango mohol dostať späť k streamovaniu.

Zdroj: kotaku.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk