Špekulácia: Nintendo vydá v roku 2019 11 až 12 neohlásených hier pre Switch

Špekulácia: Nintendo vydá v roku 2019 11 až 12 neohlásených hier pre Switch

 

Fanúšikovia sa dočkajú nádielky.

Vzhľadom na to, že Nintendo Switch ešte stále nie je samozrejmou zastávkou pre vývojárov multiplatformových hier, musí sa o svojich fanúšikov postarať Nintendo prostredníctvom svojich štúdií. Tie zatiaľ produkujú jednu skvelú hru za druhou a vyzerá to tak, že sa neplánujú zastaviť. Už teraz vieme, že v roku 2019 sa na Switch chystajú hry ako Animal Crossing, Fire Emblem: Three Houses či Luigi’s Mansion 3, no podľa špekulácií má toho Nintendo pripravené oveľa viac.

S informáciou prišla Emily Rogers na fóre ResetEra. Rogers má veľmi vysokú úspešnosť pravdivosti zverejnených leakov ohľadom Nintenda. Podarilo sa jej vyzradiť dátum vydania Let’s Go Pikachu a Let’s Go Evee, taktiež aj existenciu portov WiiU hier na Switch a aj existenciu hry Mario + Rabbids Kingdom Battle.

Podľa nej môžeme očakávať od Nintenda v roku 2019 11 až 12 hier, z ktorých je niekoľko portov, no väčšina z nich je úplne nových.

Prvá skupina je tá, pri ktorých je veľmi vysoká pravdepodobnosť, že sa ich dočkáme v tomto roku

 1. Mystery game #1
 2. Mystery game #2
 3. Mystery game #3
 4. Mystery game #4
 5. eShop game #1
 6. Mystery Wii U port #1 (2013 title)
 7. eShop game #2
 8. New Labo Kit

Pri tejto skupine je to pravdepodobné, no plány sa môžu stále zmeniť

 1. Retro Studios secret game
 2. Metroid Prime Trilogy
 3. Mystery Wii U port #2

Rogers skonštatovala, že tajné WiiU porty by mohli zahŕňať niektoré z týchto hier: Pikmin 3, Super Mario 3D World, The Legend of Zelda: The Wind Waker HD, The Wonderful 101. Metroid Prime Trilogy taktiež vyzerá veľmi reálne, nakoľko informácie o nej leakli pred nejakým časom. Otázkou zostáva, čo s hrou na ktorej vraj dlhú dobu pracujú v Retro Studios. Emily prezradila, že jej osud je neistý a to kvôli tomu, že vývoj Metroid Prime 4 bol presunutý práve do tohto štúdia a je teda možné, že ich predchádzajúci projekt bol zrušený.

Zdroj: ResetEra

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk