Nový Wolfenstein príde na Switch bez cartridgu

Nový Wolfenstein príde na Switch bez cartridgu

 

A to aj keď si kúpite krabicovú verziu.

Aj keď fanúšikovia konzoly Nintendo Switch si pochvaľujú túto hybridnú konzolu, jedna kritika sa predsa len ozýva. Malá interná pamäť. Tá komplikuje proces kupovania digitálnych hier a predražuje zariadenie kvôli nutnosti kúpy SD karty.
A nepomáhajú tomu ani kroky jednotlivých vydavateľov a tvorcov hier. Bethesda pred niekoľkými dňami ohlásila dátum vydania a platformy pre svoju očakávanú hru Wolfenstein: Youngblood. Fanúšikovia Switchu sa potešili, pretože hra príde na ich konzolu v rovnaký deň ako na ostatné platformy. Lenže prichádza problém.

Podľa Gamestopu, kde sa Switch verzia objavila, sa bude fyzická verzia tejto hry predávať bez cartridgu. Čiže v krabičke nájdete iba digitálny kód na stiahnutie hry. Uvidíme, koľko miesta zaberie táto hra. No vzhľadom na fakt, že Wolfenstein II: The New Colossus zabral na tejto konzole 21,8GB miesta, je dosť možné, že Youngblood na tom bude rovnako. A to môže pri konzolách s 32GB pamäte spôsobovať veľké problémy.

Wolfenstein Youngblood príde 26. júla na PC, Xbox One, Playstation 4 a Nintendo Switch. Za Switch port je zodpovedná spoločnosť Panic Button, ktorá už na túto platformu portovala DOOM a Wolfenstein II.

Zdroj: GamingBolt

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk