Nová „Lite“ verzia Switchu príde už v júni s novou verziou klasického modelu

Nová „Lite“ verzia Switchu príde už v júni s novou verziou klasického modelu

 

Pro verzia v nedohľadne.

Magazín Bloomberg už niekoľkokrát prišiel s informáciou, že Nintendo chystá jednu, alebo dve nové verzie konzoly Nintendo Switch. Jednu lacnejšiu verziu a jednu „pro“ verziu pre hardcore hráčov. Dnes uverejnili ďalšie informácie, ktoré sa im ohľadom nového hardvéru od Nintenda podarilo získať.

Podľa ich zdrojov je „Lite“ verzia konzoly takmer pripravená na vydanie, zatiaľ čo Pro verzia má od dokončenia ďaleko a ani Nintendo zatiaľ nevie, ako k tejto konzole pristúpiť. „Rast predaja konzol Nintenda bude podporený vydaním novej, lacnejšej verzie Switchu podľa dvoch pracovníkov Nintenda, ktorí si želajú zostať v anonymite. Táto verzia konzoly bude vydaná v júni a popri tom bude vydaná aj nová revízia súčasnej konzoly Switch s jemným výkonnostným nárastom.“

„Nintendo momentálne experimentuje s rôznymi špecifikáciami a úpravami vrátane zlepšeného renderovania a zlepšeného operačného systému a mnoho z týchto noviniek predstaví na E3 v tomto roku.

Takže to vyzerá, že popri novom Xboxe, ktorý príde v máji a dnešnej špekulácii o novej verzii konzoly Playstation 4 sa dočkáme v tomto roku aj nového Switchu.

Zdroj: Bloomberg

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk