Hra Shadows of Adam vychádza na Nintendo Switch

Hra Shadows of Adam vychádza na Nintendo Switch

 

Vydavateľ Circle Entertainment a vývojári zo spoločnosti Something Classic Games, oznamujú vydanie titulu Shadows of Adam pre Nintendo Switch.

Dedinka Adam, zahalená nepreniknuteľnou hmlou, odrezaná od okolitého sveta, si nažívala od dní vojny Wraith War v mieri. Temná sila, poháňajúca vojnu sa vyparila, pričom s ňou zmizol bez stopy aj miestny legendárny hrdina Orazio. Zmizol pred desiatimi rokmi bez vysvetlenia, nikdy sa nevrátil, nechávajúc svojho syna a adoptívnu dcéru, bojujúcich s temným tajomstvom, ktoré tu po sebe zanechal. Tajomstvom, ktoré musí byť odhalené, ak chcú deti zachrániť svoj domov a ich odlúčeného otca.

Shadows of Adam je kreatívny, humorný a vzrušujúci titul, inšpirovaný zlatou 16-bitovou érou JRPG (Japanese role playing games). Hra vás očarí rýchlymi súbojmi, zaujímavou grafikou a výborným soundtrackom. Soundtrack zložený zo 44 piesní, na ktorom pracoval muzikant Tyler Mire, sa pri jeho tvorbe inšpiroval najlepšími hrami spomínaného herného žánru. Hudobný doprovod kladie dôraz, najmä na silné melódie, pričom sa snaží na docieliť emocionálne prepojenie hráča s hrou.

Každopádne sa môžeme tešiť na zaujímavú príbehovú linku, plnú zvratov a neočakávaných udalostí, pričom jej hlavnými protagonistami budú Asrael, Kellan, Curtis a Talon.

Hra Shadows of Adam je dostupná na Nintendo Switch, od 3. mája 2019. Zaobstarať si ju môžete za prijateľnú cenu 14.99 $.

Zdroj: nintendo.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk