Nové video dokazuje, že batéria nového Switchu vydrží oveľa dlhšie

Nové video dokazuje, že batéria nového Switchu vydrží oveľa dlhšie

Stojí to však za kúpu nového zariadenia?

Okrem oficiálneho ohlásenia konzoly Nintendo Switch Lite predstavila spoločnosť Nintendo aj novú verziu „starej“ konzoly Nintendo Switch. Tá síce žiadne veľké zmeny navonok nepriniesla, no všetko podstatné sa udialo „pod kapotou.“

Nintendo Switch 2019 totiž dostal lepšiu batériu s vyššou kapacitou a taktiež aj revíziu ostatných súčiastok a výsledkom toho boli tvrdenia, že s touto verziou Switchu sa budete môcť hrať oveľa dlhšie. Takže sa čakalo už len na to, či realita dostojí slovám predstaviteľov spoločnosti.

A vyzerá to tak, že áno. Nová revízia konzoly sa totiž minulý týždeň dostala do predaja v Austrálii a už tu máme prvé porovnania. Youtube kanál MeeMe Gaming spravil test hrania hry The Legends of Zelda: Breath of the Wild a jeho výsledky sú povzbudzujúce. Konzola bola v handheld režime s 50% jasom a so zapnutým Airplane módom a pri týchto nastaveniach dokázala batéria vydržať vyše 5 hodín a 36 minút hrania hry, čo je približne dvojnásobok predchádzajúcej verzie konzoly.

Takže ak rozmýšľate nad kúpou Switchu, tak určite odporúčame počkať za týmto modelom. U nás by sa nový Switch mal začať objavovať v priebehu Septembra.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk