Majitelia Switchu si teraz môžu vyskúšať Ori and the Blind Forest

Majitelia Switchu si teraz môžu vyskúšať Ori and the Blind Forest

 

Pre vlastníkov Nintenda Switch sa naskytla možnosť zahrať si demo Ori and the Blind Forest.

2D platformové skákačky ešte stále nie sú minulosťou. Emocionálny titul Ori and the Blind forest je naozaj hra vizuálu s výborne spracovaným soundtrackom. Samozrejme v tejto hre nič nedostanete zadarmo, takže sa budete musieť naučiť rôzne skoky, náročné pasáže a celkový prechod hrou nebude iba jeden voľný pád. Finálny hardcore zážitok snáď odľahčia už len pasáže s hádankami a pocit z rozprávkového príbehu.

Pôvodne vydaná hra ako exkluzivita pre Xbox One a Microsoft Windows, sa dočkala aj svojho portu na Nintendo Switch. Kompletný titul si zahráme už 27. septembra, ale pre naozaj nedočkavých hráčov si vývojári z Moon Studios pripravili ochutnávku v podobe dema na Nintendo Store. Demo je úplne zadarmo, tak ak máte záujem, odskúšajte si hru ešte pred jej vydaním.

Moon Studios nám ešte odkazuje, že optimalizácie by sme sa tiež nemali báť. Pri pomyslení, že hra je portom z Xbox One a PC na technicky osekanejšiu konzolu, naozaj ma prepadá skeptizmus. Herný vývojár Thomas Mahler ohlásil, že hra pobeží na 1080p a 60fps v docku, a v handheldovej verzii pobeží na 720p a 60fps.

Zdroj: Xbox Wire

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk