Paper Mario: The Origami King bol prekvapivo ohlásený pre Nintendo Switch

Paper Mario: The Origami King bol prekvapivo ohlásený pre Nintendo Switch

 

Nový Mario je späť aj so svojim dvojzmyselným humorom!

Tam, kde Microsoft spolu s Ubisoftom dlhý čas teasujú hru, len aby z jej hrateľnosti pri prvej oficiálnej ukážke hrateľnosti nakoniec neukázali vôbec nič, tam prichádza Nintendo, ktorý bez predchádzajúcich náznakov ohlasuje nový diel obľúbenej série Paper Mario a rovno ukazuje aj poriadnu porciu hrateľnosti. Tak sa to má robiť!

Paper Mario: The Origami King je novým dielom série Paper Mario, ktorá je známa svojim netradičným (a často dvojzmyselným) humorom, nie príliš náročnej, no zato zábavnej hrateľnosti a neopozeranými nápadmi. Aj keď začiatky série by ste hľadali v žánri RPG, najnovší diel bude podľa všetkého akčnou adventúrou s prvkami puzzle a minihier. Nebudú chýbať súboje, ktoré budú v ťahovom spôsobe, no so zaujímavou pointou. Ide o takzvaný "ring-based" systém, ktorý ponúkne mix akcie a puzzle.

Z videa je možné badať, že The Origami King prinesie skutočne pôsobivú paletu herných prvkov. Vidíme Maria šoférovať buginku, vidíme Maria kormidlovať loď, pričom možnosť otvorenia mapy naznačuje, že to nebude len taká malá lokalita, vidíme už spomínané "ring-based" súboje, samozrejme nechýbajú početné plošinovkové pasáže a taktiež nová schopnosť Maria predĺženia svojich rúk. Tu sa asi tvorcovia inšpirovali inou značkou Nintenda Arms.

Verte neverte, hra vyjde už o 2 mesiace, konkrétne 17. júla 2020 exkluzívne na Nintendo Switch.

Zdroj: Nintendo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk