Možno sa v tomto roku predsa len dočkáme Need for Speed hry
Fáma

Možno sa v tomto roku predsa len dočkáme Need for Speed hry

 

No asi nie v podobe v akej očakávate.

Počas EA Play 2020 prezradilo EA, že v nasledujúcich 12 mesiacoch plánuje na konzolu Nintendo Switch vydať 7 svojich hier. Medzi tie rátal tento vydavateľ aj nedávno vydaný Burnout Paradise Remastered a napríklad aj populárnu Battle Royale hru Apex Legends. Ide tak o prvú veľkú podporu, ktorú tento vydavateľ vyjadril platforme od Nintenda za veľmi dlhú dobu.

Redaktor Venture Beat, Jeff Grubb sa tak pokúsil identifikovať, ktoré ďalšie hry chystá EA na Nintendo Switch v najbližšom roku a počas svojho pátrania zistil celkom zaujímavé informácie.

Najprv si však poďme povedať, aké ďalšie hry môžeme na Switchi očakávať. EA potvrdilo, že na platforme sa ukáže aj FIFA 21, no v ultra old-gen podobe, ako to už býva zvykom. Taktiež tam uvidíme EA Originals hru Lost in Random.

Ďalšou hrou bude iná, ešte nepredstavená EA Originals hra od štúdia Velan Studios a ďalšou hrou na Switchi bude multiplayerová tímovka Plants vs. Zombies: Battle For Neighborville.

A poslednou hrou bude údajne Need for Speed: Hot Pursuit z roku 2010. Pri tejto hre to však nie je všetko. Údajne sa jej v remasterovanej podobe dočkáme nie len na Switchi, ale aj na „veľkých konzolách“ a PC. Zdrojom týchto informácií je podľa Grubba niekto z prostredia vydavateľstva Electronic Arts, no do momentu, kedy to potvrdí EA ide zatiaľ iba o špekuláciu.

Ako možno dobre viete, štandardného pokračovania Need for Speed sa v tomto roku nedočkáme, pretože posledný diel, Need for Speed Heat vyšiel v roku 2019 a EA navyše zmenilo vývojárske štúdio, ktoré má sériu na starosti. Po Ghost Games si tak sériu zobralo pod svoje krídla britské Criterion, ktoré mimochodom Hot Pursuit v roku 2010 vytvorilo.

Zdroj: VentureBeat

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk