Zázrak naživo: Plne funkčný Crysis na konzole Nintendo Switch

Zázrak naživo: Plne funkčný Crysis na konzole Nintendo Switch

 

Nechýba ani žralok.

Po celkom nepeknom fiasku ohľadom remasteru Crysis na súčasnú generáciu konzol sme už písali. Reakcie na leaknutý trailer boli tak negatívne, že Crytek sa rozhodol odložiť túto hru o „niekoľko týždňov.“ Jeden dátum vydania však ostal v platnosti a to ten pre konzolu Nintendo Switch. Tam totiž nikto vizuálne zázraky nečakal a skôr je prekvapením, že konzola hru dokáže vôbec rozbehnúť.

Crytek nám tak odprezentoval, na čo sa v tomto porte môžeme tešiť. Na jeho vývoji spolupracoval so štúdiom Saber Interactive a hra by mala fungovať v 720p a 30FPS. Vegetácia v hre bude reagovať na dianie okolo, prítomné bude aj zničiteľné prostredie, dynamické nasvietenie, Voxel-Based Global Illumination, Light Rays a Sunbeams, zlepšené nasvietenie, Motion Blur a Depth of Field, zameriavanie pomocou gyroskopu, prepracované explózie a...žraloky.

Táto verzia hry príde 23. júla a verzie pre ostatné platformy budú hádam nasledovať čoskoro. Ak ste však na PC a neviete sa dočkať, tak vyskúšajte Crysis Enhanced Edition.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk