Mario sa v novej expanzii Super Mario 3D World spojí s malým Bowserom Jr.

Mario sa v novej expanzii Super Mario 3D World spojí s malým Bowserom Jr.

 

Nie so šéfom Nintenda.

Spoločnosť Nintendo prezradila, že ich populárna hra Super Mario 3D World sa dočká portu z WiiU na Nintendo Switch a tá príde s veľkým rozšírením s názvom Bowser’s Fury v ktorej sa nesmrteľný inštalatér spojí s malým Bowserom Jr., aby zastavili jeho otca Bowsera Sr., ktorý sa zmenil na monštrum.

Vydanie tejto expanzie je plánované na 21. februára 2021 a prinesie novinky do offline a aj online porcie hry. Okrem toho vydá Nintendo spolu s vydaním expanzie aj nové Amiibo figúrky Cat Mario a Cat Peach.

Nintendo taktiež popri novej expanzii naplánovalo vydanie nového modelu Switch konzoly s názvom Mario Red & Blue Nintendo Switch, ktorým si spoločnosť chce uctiť 35. výročie existencie tejto postavy. A to naznačuje aj farebná schéma tejto hybridnej konzoly.

Celá je totiž vyvedená v odtieňoch modrej a červenej. Celá konzola, dock a Joy-cony sú červené a zvyšné časti sú modré. Tento balíček bude navyše obsahovať aj vkusnú Mario Red & Blue Edition Carrying Case a fóliu na displej: „Dúfame, že hráči si užijú dobrodružstvo v dvoch nových Mario dobrodružstvách, Super Mario 3D World a Bowser’s Fury s množstvom zábavy, či už solo alebo s priateľmi,“ povedal Nick Chavez viceprezident marketingu Nintenda.

Konzola bude dostupná 12. februára 2021 za 299,99€.

Zdroj: Nintendo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk