Platinum Games dúfa, že v 2021 dá hráčom viac informácií o Bayonetta 3

Platinum Games dúfa, že v 2021 dá hráčom viac informácií o Bayonetta 3

 

A nie len o tejto hre...

Už sú to doslova roky, čo Nintendo oficiálne oznámilo svetu, že v spolupráci so štúdiom Platinum Games pracuje na tretej hre zo série Bayonetta. Hra totiž bola predstavená v decembri 2017. Odvtedy sme sa vlastne o hre nedozvedeli nič nové, akurát nám štúdio neustále pripomína, že hra je stále vo vývoji.

V tomto roku by sme sa však konečne mohli dozvedieť viac. Naznačil to šéf vývoja hry Hideki Kamiya v počas Arcade Archives streamu. Kamiya však taktiež naznačil, že Platinum Games v roku 2021 nebude hovoriť iba o hre Bayonetta 3, ale venovať sa budú aj ďalším svojim projektom.

  • Hamada: Predpokladám, že ste zaneprázdnení s novými projektmi?
  • Kamiya: No, vyzerá to tak...pracujeme na nových hrách ako Bayonetta 3 o ktorej vám zatiaľ veľa nepoviem. No dúfam, že budeme môcť hráčom poskytnúť viac informácií v priebehu roka...
  • Hamada: Áno
  • Kamiya: ...a taktiež dať hráčom nové informácie o ďalších neoznámených hrách. Nie som si istý, či to môžem povedať, no urobil som to.
  • Hamada: Takže tak to je...
  • Kamiya: Pointou je, že sa v tomto roku snažím toho urobiť veľmi veľa. Prosím sledujte nás. Dúfam, že do herného priemyslu prinesieme trochu hypu.

Tým tajuplným projektom by mal byť Project G.G., ktorý má zavŕšiť trilógiu hier Viewtiful Joe a The Wonderful 101. Okrem toho ešte Platinum Games pracuje na hre NieR Replicant ver.1.22474487139... a taktiež aj na hre Babylon’s Fall.

Zdroj: NintendoEverything

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk