Hogwarts Leagcy príde aj na Nintendo Switch!

Hogwarts Leagcy príde aj na Nintendo Switch!

 

Odhalila až oficiálna stránka.

Vzhľadom na to, že Sony má marketingové práva na hru Hogwarts Legacy, tak nie je až také jednoduché dohľadať informácie, na ktoré platformy sa hra chystá. Doteraz sme boli v domnienke, že okrem PlayStation konzol sa ukáže aj na PC a Xbox.

No teraz si k tomu môžeme prirátať aj Nintendo Switch. Prezradila to FAQ sekcia na oficiálnej stránke hry. Tam je uvedené „Hogwarts Legacy will be available for PlayStation5, PlayStation4, PlayStation4 Pro, Xbox Series X|S, Xbox One consoles, Nintendo Switch and PC.“ Z tohto zatiaľ nie je 100% jasné, že Switch verzia zároveň s ostatnými verziami a taktiež nevieme, či bude hra na Switchi natívne, alebo cez nejakú cloud formu (ako Hitman 3 a niekoľko ďalších hier) a tak si budeme musieť ešte počkať.

Okrem toho nám FAQ prezradilo niekoľko zaujímavých informácií. Napríklad to, že fakultu si vyberie samotný hráč, že v hre určite neuvidíme známu trojicu z kníh, nakoľko hra sa odohráva na konci 18. storočia. Bohužiaľ to však vyzerá, že metlobal si nezahráme, pretože metly sú spomenuté iba v súvislosti s presunom a s pretekmi. Hráči však okrem metiel budú môcť lietať aj na zázračných stvoreniach.

Dozvedeli sme sa taktiež, že hra je čisto zážitkom pre jedného hráča a nemá ani online a ani kooperatívnu zložku. Štúdio potvrdilo, že hra nebude obsahovať mikrotransakcie.

Celý FAQ si môžete prečítať na tomto odkaze.

Hogwarts Legacy príde koncom tohto roka. 

Zdroj: HL
 
 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk