Bayonetta 3 dostane NSFW režim aby sme sa vyhli trápnym momentom

Bayonetta 3 dostane NSFW režim aby sme sa vyhli trápnym momentom

 

Okrem dátumu vydania aj toto.

Štúdio PlatinumGames len včera ohlásilo dátum vydania očakávaného tretieho pokračovania série Bayonetta, no okrem dátumu sme sa dozvedeli aj to, že hra príde na trh so zaujímavým módom.

Ten vývojári nazvali „Naive Angel Mode“ a jeho cieľom je umožniť „aby si hru mohlo užiť viac ľudí.“

Ako totiž možno viete, ak ste nejakú Bayonetta hru hrali, hlavná protagonistka srší sexepílom vďaka čomu je občas problém hru hrať v miestnosti v ktorej sa vyskytujú aj iní ľudia. Naive Angel Mode však zabezpečí, že už tento problém mať nebudeme a ide tak efektívne o NSFW filter pre hru: „Tým, že tento mód aktivujete, budete môcť hrať v obývačke bez toho, aby ste vytvárali trápnu atmosféru.“

Efektívne tento mód znamená, že v čase kedy bude Bayonetta vykonávať špeciálne pohyby, ktoré väčšinou spôsobovali odhalenie partií tela (nakoľko jej oblek je vytvorený z jej vlasov), tak teraz bude Bayonetta cudná aj počas týchto špeciálnych pohybov.

Ako to bude vyzerať v praxi sa môžete pozrieť nižšie.

Zdroj: PG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk