Aj ďalšie Metroid Prime hry zamieria na Switch

Aj ďalšie Metroid Prime hry zamieria na Switch

 

Trochu v inej podobe.

Nintendo po minulotýždňovom Directe vydalo remaster jednej z najlepších hier histórie Metroid Prime čo iba potvrdilo dlhoročné špekulácie o tom, že remaster hry bol dokončený už dávnejšie, no Nintendo iba čakalo na vhodnú príležitosť na vydanie.

Redaktor Giantbomb Jeff Grubb však tvrdí, že pri prvom Metroid Prime to neskončí a Nintendo sa chystá na Switch vydať aj Metroid Prime 2: Echoes a Metroid Prime 3: Corruption. Na rozdiel od Metroid Prime však tieto hry nedostanú plnohodnotný remaster ale iba natívnu verziu pre Nintendo Switch s upravenou ovládacou schémou.

Metroid Prime 2: Echoes vyšiel v roku 2004 na konzolu Nintendo Gamecube a Metroid Prime 3: Corruption v roku 2007 na Nintendo Wii. Bohužiaľ Grubb nám nedokázal povedať, kedy sa týchto hier dočkáme. Nintendo nám ukázalo, že dokáže „sedieť“ na dokončenej hre aj niekoľko rokov, len aby jej našli vhodný priestor na vydanie, no vzhľadom na to, že životnosť Switchu sa pomaly končí, tak by sme sa nedivili, ak by to bolo ešte v tomto roku.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk