Majster najťažších Mario Maker levelov vytvoril niečo pre obyčajných smrteľníkov

Fanúšikovská základňa okolo WiiU hry Super Mario Maker sa neustále rozrastá a časť zásluhy majú určite hardcore tvorcovia levelov ako PangaeaPanga. Ten má na krku tie najťažšie levely, aké majú hráči možnosť si zahrať.

Boxart, screeny a polhodinový gameplay zo Xenoblade Chronicles X

Jedna z najočakávanejších konzolových exkluzivít tohto roka, Xenoblade Chronicles X, sa predvádza v mohutnej náloži audiovizuálnych informácií. Najprv bol zverejnený fešný boxart japonskej verzie zobrazujúci mohutného robota otočeného smerom k majestátnym náhorným plošinám plným zelene.

The Legend of Zelda: Skyward Sword - Recenzia Wii

Koncom minulého roka vyšlo pokračovanie jednej z najuznávanejších sérií, ktorú mnohí považujú za najlepšiu vôbec. The Legend of Zelda: Skyward Sword zbieralo absolútne hodnotenia jedno za druhým a vyslúžila si vyjadrenia ako "najlepšia hra poslednej dekády" a podobné superlatívy. Aký je náš pohľad na hru? Je naozaj dokonalá a zaslúži si aj u nás absolútne hodnotenie? Čítajte ďalej a dozviete sa!

Resident Evil: Zero - Recenzia Wii

Resident Evil ma doteraz akosi obchádzal, hlavne kvôli faktu, že nemám rád horory, nemám rád zombie a všetko okolo toho (nehovoriac o tom, že nemám rád japonské hry). A ako to nakoniec dopadlo...?

LOTR:Aragorn`s Quest - Recenzia Wii

"A potom Aragorn zakrúžil mečom nad hlavou, ale zrazu mu ohyzd zasadil smrteľnú ranu..." Nie, nie, počkať, takto sa to predsa nestalo! Počkajte, poviem vám tú časť znova...

Super Mario Galaxy 2 - RECENZIA Wii

Mário, „vlajková loď“ nintenda je späť ! Radujme sa, tešme sa. Alebo nie ? Dozviete sa o chvíľu.Kedže je to moja prvá mário-hra, bol som zvedavý , čo na ňom všetci vidia.

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk