Tento e-mail obsahuje grafiku, pokiaľ sa Vám nezobrazuje správne, kliknite na tento odkaz.
Preposlať tento e-mail priateľom.
Gamesite.sk Facebook Twitter Google+ YouTube Steam RSS
06. 07. 2020 Newsletter #187

Súťaž o Synology DS418

Ukončenie súťaže o Synology DS418

DS418 a ani iné modely z ponuky NAS zariadení od spoločnosti Synology neoslovia používateľov, ktorí sa rozhodujú najmä podľa ceny. Pri porovnaní môžu byť Synology NAS-ká mierne drahšie ako, na papieri porovnateľná konkurencia. Synology však ponúka veľké množstvo pádnych argumentov, prečo si vybrať práve túto značku.

Výkonný hardvér, ktorý nezlyhá ani za tých najnáročnejších podmienok, no najmä skutočne prepracovaný softvér a jednoduchosť používania oslovia ľudí, ktorí svet NAS zariadení objavili len nedávno, ale aj profesionálov, pre ktorých je už život bez NAS-ka naozaj nepredstaviteľný.

Toto je záverečné hodnotenie od Daniela v našej recenzii.

zobraziť výhercov

Súťaž o Sound BlasterX Katana

Ukončenie súťaže o Sound BlasterX Katana

Po dizajnovej stránke nemáme Katane čo vyčítať. Ako jedny z mála reproduktorov sa zmestia pod LCD monitor či LED TV a v balení sa dokonca nachádzajú aj držiaky na stenu. Taktiež tu nechýba ani dizajnérsky doplnok v podobe 49-tich RGB programovateľných LED diód.

Vďaka ovládaniu Katany cez IR ovládač nie je nutné zapínaťreproduktoryručne, stačí nechať zapnutý napájací adaptér a ovládač sa postará o všetko ostatné. Jediným negatívom tohto soundbaru je cena cca 300 EUR. Na druhej strane asi nenájdete obdobné zariadenie, ktoré bude disponovať takým kvalitným prevedením, zvukom a možnosťou diaľkového ovládania.
Myslíme si, že aj skutočný hudobný fajnšmeker by si prišiel na svoje pri týchto reproduktoroch, ktoré sú zároveň zvukovou kartou a zosilňovačom.

Toto je záverečné hodnotenie od Lukáša v našej recenzii.

zobraziť výhercov

Generation Magazín č. 072

Generation 72 - Stane sa Super Mario Odyssey hrou roka?

"Niet pochýb, že Super Mario Odyssey ponúka najviac nápadov na jeden pixel štvorcový, no pochybovať už možno o tom, či Nintendo spravilo dobre, že sa rozhodlo rozdeliť hru na dva odlišné celky." Takto nejako začína Maroš svoje záverečné hodnotenie spomínanej hry Super Mario Odyssey.

Nintendo servíruje pre svoj handheld jednu pecku za druhou. Po hrách ako Mario Kart 8 Deluxe, Kingdom Battle, Splatoon 2, či poslednej Zelde niet pochýb, že to Nintendo myslí so spomínaným handheldom naozaj vážne. Ja, ako majiteľ tejto konzolky do ruky sa musím prikloniť k názorom Maroša, ktorý poväčšinou recenzuje tieto hry. Nie som síce vyslovene fanúšikom Nintenda, ale pri týchto peckách si človek povie podobne ako pri kúpe PS4. Áno, toto sa naozaj oplatilo. Dostane sa vám ojedinelý spôsob zábavy, ktorý možno zažiť hádam len s týmito hrami.

123 strán. Toľko strán nadupaného vianočného čísla prinášame pre našich čitateľov v posledný mesiac v roku. Okrem už tradičnej nádielky v podobe pravidelných mesačných článkov sme tentokrát pre vás priniesli niekoľko tipov na vianočné darčeky. Určite si prelistujte poriadne aj túto časť. Stojí za to.

Osobne musím upozorniť aj "recenziu" operačného systému DSM pre NAS od spoločnosti Synology, ktoré sú pri týchto zariadeniach neodbytnou súčasťou. Vyvolávajú vo mne odpoveď na otázku: "Prečo Synology stojí toľko peňazí?" ... Nepotrvá vam dlho a už po pár hodinách používania niektorého z ponuky NAS zariadení SYNOLOGY si odpoviete aj sami. Velikánska výhoda okrem samotného hardvéru je aj tento spomenutý OS, ktorý funguje naozaj dokonale, a je radosť s ním pracovať a zdieľat svoje fotky, videá, hudbu a pod, či už medzi rodinou a priateľmi. Možno sa spýtate prečo som dal slovo recenzia do uvodzoviek. Nejedná sa o klasickú recenziu s výsledným záverečným číselným, alebo percentuálnym hodnotením. Ide teda o recenziu, kde sa dočkáte len slovného hodnotenia, nakoľko hodnotiť tento celok niekoľkými hviezdičkami nám neprišlo pri tomto produkte dôstojné. Veríme, že si tento obsiahly článok aj napriek tomu prečítate a dáte mi následne za pravdu.

Na záver tohto môho proslovu mi dovoľte popriať pohodové čítanie...

...aktuálne, decembrové vydanie magazínu už netrpezlivo čaká, aby ste si ho prečítali čo najskôr.

za redakciu Gamesite.sk a Generation, Zdeněk HIRO Moudrý

zobraziť viac

Facebook Twitter Google+ YouTube Steam RSS
Pokiaľ už nemáte záujem dostávať naše informačné e-maily, môžete sa kedykoľvek odhlásiť z odberu noviniek, alebo upraviť odber noviniek.
Tento e-mail bol odoslaný na od newsletter@gamesite.sk.
Ak ste neudelili povolenie na e-maily od tohto odosielateľa, prosíme, informujte nás o tom.
Copyright © 2009-2015 Mission GAMES s.r.o. Všetky práva vyhradené.