Tento e-mail obsahuje grafiku, pokiaľ sa Vám nezobrazuje správne, kliknite na tento odkaz.
Preposlať tento e-mail priateľom.
Gamesite.sk Facebook Twitter Google+ YouTube Steam RSS
09. 08. 2020 Newsletter #198

Súťaž o Trust GXT Gaming Bundle 3-in-1 s hrou Far Cry 5

Ukončenie súťaže o Trust GXT Gaming Bundle 3-in-1 s hrou Far Cry 5

Špeciálny balíček Trust obsahuje novú hernú myš GXT 188 Laban so 7 programovateľnými tlačidlami, RGB podsvietením a rozlíšením až 15 000 DPI, pohodlný headset GXT 344 Creon so zaťahovateľným mikrofónom pre PC a konzoly, limitovanú edíciu podložky pod myš s motívmi hry Far Cry 5 a štandardnú edíciu hry Far Cry 5 pre PC

Ceny do súťaže poskytla spoločnosť TRUST. Ďakujeme.

zobraziť výhercov

Súťaž o Far Cry 5

Ukončenie súťaže o Far Cry 5

Piata časť Far Cry vás zavedie do amerického štátu Montana a jeho fiktívnej oblasti Hope County. V kedysi pokojnom a slobodnom regióne sa postavíte skupinke fanatikov súdneho dňa, vedenej charizmatickým prorokom. Čaká vás opäť obrovská otvorená krajina, kde budete verbovať povstalcov, loviť zvieratá a jazdiť vo všetkých vozidlách, ktoré vám prídu pod ruku.

FANATICKÝ KULT

Vitajte v Hope County v Montane. Táto idylická oblasť je domovom milovníkov slobody... a tiež fanatického kultu súdneho dňa, známeho ako The Project at Edens Gate. Skupinku vedie charizmatický prorok Joseph Seed a jeho oddaní bratia a sestry - The Heralds.

VRÁŤTE REGIÓN ĽUĎOM

Edens Gate pomaly preniká do všetkých oblastí každodenného života. Váš príchod podnieti kult k násilnému prevzatiu kontroly nad regiónom. Dostanete tak za úlohu vzbúriť odboj medzi miestnymi a oslobodiť utláčanú komunitu od fanatikov.

STE STREDOM DIANIA

Oblasťou Hope County budete slobodne prechádzať s doposiaľ najširšou paletou vozidiel a zbraní v sérii. Všetky miesta a postavy, ktoré objavíte, budú postupne vytvárať váš príbeh rôznymi smermi, ktoré by ste určite nečakali. Po prvýkrát v sérii si vytvoríte vlastnú postavu a vaše činy ovplyvnia okolitý svet.

S KÝM SA SPOJÍTE?

Počas hrania sa zoznámite s množstvom významných postáv, vrátane Mary May, ktorá vlastní miestny salón, Nicka Reya, nadšenca do lietadiel, alebo kazateľa Pastora Jeroma. Rovnako tak môžete verbovať žoldnierov, pričom naraz môžete využívať schopnosti troch z nich, aby ste obstáli v boji proti kultu Edens Gate.

KAMPAŇ VO DVOJICI

K dispozícii bude aj kooperácia pre dvoch hráčov, vďaka ktorej môžete prejsť celú kampaň vo dvojici. Tentokrát hráte za svoju vlastnú postavu. Súčasťou hry je tiež in-game editor, v ktorom môžete vytvárať šialené a unikátne Far Cry zážitky a to s priateľmi, alebo proti nim.

Ceny do súťaže poskytla spoločnosť PLAYMAN. Ďakujeme.

zobraziť výhercov

Generation Magazín č. 077

Generation 77 - Privítajme makača MSI GS65 Stealth Thin

Pojem pracovná stanica. Každy si pod pojmom pracovná stanica predstaví veľký a ťažký počítač zaberajúci niekoľko desiatok litrov priestoru. Je to naozaj pravda? Takto nejako začína článoček v ktorom si predstavíme nadupané delo v podobe 15,6 palcového notebooku spoločnosti MSI.

GS65ka si nedáva servítku pred ústa a na plné g*ule ukazuje svoje prednosti. Ak sa o nej chcete dozvedieť viac, určite neprehliadnite článoček na strane 12.

Včera sme "oslávili" sviatok práce, a my sme ani v tento deň nezaháľali a finishovali sme s magazínom tak, aby ste už dnes mohli čítať májové číslo.

Skráťme si toto číslo do pár odsekov:

  • Predstavíme vám nové dátové úložisko od spoločnosti SYNOLOGY - DS218+, o ktoré si budete môcť zasúťažiť
  • Keďže sa často hrávame, Dano si spracoval pre vás článoček o modernom hraní v 4K. Určite nevynechajte
  • Nenechajte si újsť recenziu hry God of WAR
  • Gigabyte bojuje na hráčskom poli aj svojimi doskami. Tentokrát sme si oťukali H370 Gaming 3 Wifi
  • Vo filmovej sekcii určite nevynechajte recenziu filmu Tomb Raider. Bol Braňo z redakcie nadšený z filmu ako ja, alebo práve naopak?
  • Nezabudnite taktiež na knižnú sekciu a na záver magazínu pokračovanie nášho komixu
  • .......aby sme nezabudli, áno, už pravidelnou súčasťou magazínu sú súťaže, a že aj tento mesiac máte o čo súťažiť, o tom sa presvedčíte postupne. Tento vám ich týždeň všetky odhalíme

...aktuálne, májové vydanie magazínu už netrpezlivo čaká, aby ste si ho prečítali čo najskôr.

za redakciu Gamesite.sk a Generation, Zdeněk HIRO Moudrý

zobraziť viac

Facebook Twitter Google+ YouTube Steam RSS
Pokiaľ už nemáte záujem dostávať naše informačné e-maily, môžete sa kedykoľvek odhlásiť z odberu noviniek, alebo upraviť odber noviniek.
Tento e-mail bol odoslaný na od newsletter@gamesite.sk.
Ak ste neudelili povolenie na e-maily od tohto odosielateľa, prosíme, informujte nás o tom.
Copyright © 2009-2015 Mission GAMES s.r.o. Všetky práva vyhradené.