Skráťte si čakanie na 20. decembra novými plagátmi k seriálu Zaklínač

Pre fanúšikov dnes už svetoznámej série o bielovlasom lovcovi príšer prídu Vianoce o štyri dni skôr. Ak vám to aj tak príde ako príliš dlhé čakanie, nasledujúcich niekoľko plagátov od Netflixu vám možno dodá trpezlivosť. Alebo práve naopak!

Seriálový Zaklínač Henry Cavill: Inšpiroval som sa herným Geraltom

Ak ste o tom doteraz nevedeli, herec Henry Cavill, známy najmä ako Superman vo filme Muž z ocele, je vášnivým hráčom a milovníkom fantasy žánru. Tak, a hneď máte toho chlapa radšej, aj keď bol v poslednom Mission: Impossible poriadny hajzlík, nie?

Gamesite News 26 - Hry zdarma od Xboxu, Playstationu a Epicu, 4A Games idú na Slovensko a Codemasters nakupoval

26. vydanie pravidelnej relácie Gamesite News vám zhrnie to najdôležitejšie, čo sa udialo v hernom svete za posledných 7 dní.

Generation 96 – Kapitán Price je späť!

Predvianočný čas je priam ideálny pre získanie nových hráčov, no ani dokorán otvorené peňaženky a výhodné bezúročné obdobie vám nezaručia predaje, ak vedome používateľov klamete a ešte sa tvárite, že všetko je v poriadku. Bohužiaľ, iný opis a zhodnotenie situácie si Google Stadia nezaslúži. Každá nová konzola alebo služba sa pri spustení potýka s ťažkosťami, no je dôležité sa k nim postaviť zodpovedne, prípadne uznať si chybu, a nie len bezhlavo zatĺkať. O bizarne prezentovanej výhode získať zaujímavý nickname v novej službe sa radšej vyjadrovať nebudem…

Ďalšie články...

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk