GAMEBOT sa vracia na GAMEEXPO!

V predchádzajúcej časti ste mali možnosť vidieť všetko podstatné z akcie s názvom GAMEEXPO respektíve Anime Show 2014. Dnes sa tam vátime a prinesieme vám zvyšok skvelých rozhovorov, ktoré sme tam urobili a boli by sme radi ak by ste ich videli. Okrem toho na vás čaká videorecenzia na hru Titanfall a inFamous: Second Son v podaní Klaja. Ale to nie je všetko!

THIEF a Castlevania v pokračovaní GAMEBOTu

Tak ako minulý týždeň zbehol za približne 7 dní tak aj tento a to znamená, že tak ako aj minule, tak aj teraz na vás čaká nový diel hernej show GAMEBOT. V tom dnešnom uvidíte recenziu na THIEFa a Castlevaniu: Lords of Shadow 2. V Android rubrike sa pozrieme na Star Wars: Tiny Death Star a v Téme dielu odhalíme niečo epické. Nenechajte si to ujsť, máte sa na čo tešiť. Rečí si užijete dosť aj v GAMEBOTe a preto končím a pozývam vás zapnúť si nás.

The Lego Movie Videogame v novom GAMEBOTe

The Lego Movie Videogame v novom GAMEBOTePodľa nášho GAMEBOT kalendára už prešiel týždeň, a to znamená, že prichádza ďalšia časť hernej šou GAMEBOT. Aj tento týždeň bude hovoriť o zaujímavých témach ako The Lego Movie Videogame alebo The Last of Us - Left Behind! Navyše pre vás máme aj prekvapenie v podobe ... a veď, to zistíte sami hneď, ako si zapnete našu šou. Príjemné sledovanie.

GAMEBOT S04E01 | Broken Age, Next Car Game

Vaše čakanie sa skončilo. Aspoň zatiaľ. Prichádza vynovený GAMEBOT, ktorý urobil zásadné zmeny v štruktúre a to všetko kvôli tomu, aby sa vám naň lepšie pozeralo. Menej nezmyslených monológov a viac hier. Sem-tam nejaká „sranda“, veď tomu sa my nemôžeme ubrániť, ako iste viete. Predtým, než nám položíte otázky alebo nás budete upozorňovať na chybičky, si, prosím, prečítajte pokračovanie článku.

Nový GAMEBOT prichádza na scénu!

Nový GAMEBOT prichádza na scénu!Po dlhej pauze môžeme opäť s radosťou napísať článok s obsahom: Nový GAMEBOT je tu! Ale poďme k veci. Čakali ste dlho to uznávame a nechceme vás dlhšie zdržiavať. Pozrime sa v krátkosti bližšie na to, čo vás v novej časti čaká a potom už môžete pokojne kliknúť na play a pozerať sa čo sme si pre vás pripravili.

GAMEBOT mieri do televízie, pozrite si upútavku

No, ako tak pozerám do kalendára, žiadny dátum 1. apríla nevidím. Vy áno? Predpokladám, že tiež nie. Jediné, čo mi v tejto chvíli napadá, je to, že to musí byť pravda. A veruže aj je! GAMEBOT už čoskoro začne vysielať celoštátna spravodajská televízia s názvom TV9. Momentálne sa robia posledné testy vysielania, čiže sa rozhoduje o tom, kedy presne (v aký deň a čas) by mal GAMEBOT byť v televízii. 

Týždeň s GAMEBOTom - časť piata

Už po piaty krát! Týždeň s GAMEBOTom pokračuje piatou časťou. Tentoraz vám nebude stačiť pustiť si video a byť rád, že máte 2 týždne pokoj. Tentoraz to bude iné. Ak si budete chcieť pozrieť kompletnú jedenástu časť hernej show GAMEBOT budete musieť každý deň kliknúť na jedno video. Dnes pokračujeme štvrtou Témou dielu a je to skôr prezentácia hry takže budete počuť len sladký Encryptov hlas.

Týždeň s GAMEBOTom - časť štvrtá

Už po tretí štvrtý krát! Týždeň s GAMEBOTom pokračuje štvrtou časťou. Tentoraz vám nebude stačiť pustiť si video a byť rád, že máte 2 týždne pokoj. Tentoraz to bude iné. Ak si budete chcieť pozrieť kompletnú jedenástu časť hernej show GAMEBOT budete musieť každý deň kliknúť na jedno video. Dnes pokračujeme treťou Témou dielu, ktorou vás prevedú Encrypt a Rall.

Týždeň s GAMEBOTom - Rapid

Ani štvrtá časť nebude iná. Rovnako tak sa pozrieme zábavnou a rýchlou formou na novinky a udalosti z herného sveta, ktoré vám iné videomagazíny a herné relácie povedia obyčajným spôsobom. A načo to je dobré? Na to ak sa chcete niečo dozvedieť normálnou formou. Encrypt a jeho hejterský dabing vám povie to isté formou, ktorá vás možno pobúri a možno ohúri. Výber je na vás. V štvrtej časti si povieme o reworku hry Ducktales, niečo o Call of Duty a niečo aj o Bethesde. A ešte nie navrch prihodíme nebojte sa. Takže príjemné sledovanie.

Týždeň s GAMEBOTom - časť druhá

A je to tu po druhykrát! Týždeň s GAMEBOTom pokračuje druhou časťou. Tentoraz vám nebude stačiť pustiť si video a byť rád, že máte 2 týždne pokoj. Tentoraz to bude iné. Ak si budete chcieť pozrieť kompletnú jedenástu časť hernej show GAMEBOT budete musieť každý deň kliknúť na jedno video. Dnes pokračujeme druhou Témou dielu, ktorou vás prevedú Radúz a Igor!

Týždeň s GAMEBOTom - časť prvá

A je to tu! GAMEBOT na ktorý ste tak krátko čakali :) je tu s novinkou. Tentoraz vám nebude stačiť pustiť si video a byť rád, že máte 2 týždne pokoj. Tentoraz to bude iné. Ak si budete chcieť pozrieť kompletnú jedenástu časť hernej show GAMEBOT budete musieť každý deň kliknúť na jedno video. Dnes začíname prvou Témou dielu. Viac sa dozviete v článku.

Tretí Gamebot RAPID je tu!

V tretej časti novej relácie s názvom GAMEBOT Rapid sa znovu pozrieme rýchlou a zábavnou formou na niektoré dôležité novinky, ktoré by vám nemali újsť. GAMEBOT Rapid je program, ktorý vám v piatich minútach povie všetko dôležité, a tým pádom ušetrí váš čas. Sem tam aj peniaze! Máte tak viac priestoru na okopanie záhradky alebo lepšie upratanie svojej izby. Pripraviť sa ... pozor ... klik!

Nový GAMEBOT vám to postaví!

Mnohí z vás možno ostali šokovaní z nádpisu, ktorý si práve prečítali. Ale nebojte sa nejde o nič čo by sme nemohli vydať pred 22. hodinou. V novom GAMEBOTe sa totiž budeme rozprávať o stavebných simulátoroch a o hrách v ktorých môžete využuiť svoje kreatívne nápady a staviať veci od výmyslu sveta. Ale pozor! Celou časťou vás budú sprevádzať Radúz a Igor, pretože oni vedia o stavbách najviac!

GAMEBOT je po pauze späť!

Áááá je to tu! Po pauze, ktorú ste si určite ani nevšimli sa vracia GAMEBOT na vaše monitory, obrazovky, displeje skrátka všade tam kde ho pozeráte. Myslím, že nás netreba znovu predstavovať a tak sa vrhneme rovno na vec! Čo vás čaká v dnešnej časti?

Gamebot rapid s číslom 2

V druhej časti novej relácie s názvom GAMEBOT Rapid sa znovu pozrieme rýchlou a zábavnou formou na niektoré dôležité novinky, ktoré by vám nemali újsť. GAMEBOT Rapid je program, ktorý vám v piatich minútach povie všetko dôležité, a tým pádom ušetrí váš čas. Sem tam aj peniaze!  Máte tak viac priestoru na okopanie záhradky alebo lepšie upratanie svojej izby. Pripraviť sa ... pozor ... klik!

Relácia GAMEBOT Rapid prichádza!

V novej relácii z produkcie GAMEBOTu sa pozrieme rýchlou a zábavnou formou na niektoré dôležité novinky, ktoré by vám nemali újsť. GAMEBOT Rapid je program, ktorý vám v piatich minútach povie všetko dôležité, a tým pádom ušetrí váš čas. Sem tam aj peniaze!  Máte tak viac priestoru na okopanie záhradky alebo lepšie upratanie svojej izby. Poďme na to!

Gamebot Offtopic #4

Gamebot Offtopic - to sú veci, ktoré by v normálnej časti nemali čo robiť. Hoci priznávame, že v poslednej dobe je medzi týmito dvoma reláciami tenká hranica, predsa len sa niečo našlo a spolu s odpoveďou na súťažnú otázku o 45 hier na PS3 si pozriete aj pár bonusových záberov z poslednej časti.

 

Slnkom zaliaty GAMEBOT S02E08

Určite ste si všimli, že v poslednom čase čoraz menej natáčame v našom štúdiu. A prečo by sme aj mali, keď je vonku tak krásne. Slnko nás vyhnalo von, na lavičku, asi tri metre od dverí do nášho štúdia a spolu sme sa zabavili, porozprávali a oznámili vám jednu dôležitú vec.

Ako zbaliť babu, alebo Encryptova poradňa

Encrypt, alebo Miško Frajkor, jeden z dvoch protagonistov hernozábavnej relácie s názvom Gamebot si pre vás pripravil zábavnonáučnú časť, ktorá tu síce možno nemá čo robiť, ale tak verím, že mnohým z vás sa zíde, a mnohí sa aj dobre pobavíte.

GAMEBOT bol na Notebook Expo

Myslím, že sa ešte nikdy nestalo, aby sme mali ďalšiu časť mimo štúdia tak skoro po predchádzajúcej. Každopádne všetko je raz po prvýkrát, a tak to bolo aj v GAMEBOTe. Ďalšia časť je totiž priamo z výstavy Notebook Expo, ktorá sa konala klasicky v Bratislave, no po prvýkrát v nových priestoroch. Viac o tom, čo nájdete v novej časti hernej show GAMEBOT, sa dozviete v článku.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk