Ukončenie roka so spoločnosťou Acer - Výkonné elektrické motokáry a ešte výkonnejšie počítače a príslušentvo

Ukončenie roka so spoločnosťou Acer - Výkonné elektrické motokáry a ešte výkonnejšie počítače a príslušentvo

Vianoce sú už v podstate za dverami a čo sa hráčom či milovníkom technológií s týmito sviatkami spája viac ako výkonné a funkcionalitou nadupané novinky? Tento rok sme už mali viackrát možnosť pozrieť si na vlastné oči a ruky, čo si pre hráčov a fanúšikov pripravuje spoločnosť Acer a koniec roka nie je výnimkou.

Pozvánka prísť si vyskúšať nielen to najnovšie a najvýkonnejšie v hernom segmente a zaspomínať na predošlý rok sa jednoducho neodmieta, a preto sme sa po jednej dlhej ceste vlakom, ktorú zlepšila len možnosť stráviť ju celú hraním na nedávno zrecenzovanom notebooku Predator Helios 500, ocitli v Prahe na novinárskom stretnutí, ktoré si pre nás Acer pripravil.

Tentokrát sa celá akcia uskutočnila v CMKarting motokárovej aréne, kde sme mali o zábavu postarané nielen vďaka prehliadke toho najlepšieho, čo má Acer momentálne v ponuke, ale aj vďaka možnosti zajazdiť si na elektrických motokárach a zmerať si sily medzi viacerými technologicky zameranými redakciami a fanúšikmi. Hlavnými hviezdami večera však boli, samozrejme, herné aj profesionálnejšie kúsky z dielne Aceru.


V produktovom portfóliu tejto firmy si to svoje nájde takmer každý. Bláznov do hier a fanúšikov maximálneho výkonu bez kompromisov oslovia notebooky, desktopy a monitory z rady Predator. Manažérov, ktorí hľadajú tie najvýkonnejšie prenosné kúsky zvládajúce prežiť celý pracovný deň na jedno nabitie, či po dizajne, ľahkosti a tenkých zariadeniach bažiacich ľudí zase určite zaujmú modelové rady Spin, Swift a Switch. A menej náročných hráčov či bežnejších používateľov zase potešia cenovo dostupné, no stále výkonné a najnovšími technológiami vybavené rady Aspire a Nitro.

V redakcii sme mali tento rok možnosť osobne otestovať viacero zaujímavých produktov od tejto spoločnosti. V polovici roka to bol napríklad nadupaný herný monitor Predator XB321HK, len nedávno otestovaný notebook krížený s monštrom v podobe kúsku Predator Helios 500 a cenovo dostupný, no stále veľmi výkonný Acer Nitro 5 s najnovším procesorom Intel Core i7. Recenzie na monitor a prvý z dvojice notebookov si môžete prečítať na našej stránke a o pár dní by na nej mala pribudnúť aj recenzia na notebook Nitro 5.

Celkom nás teší, že Acer nezaspáva na vavrínoch, ale pripravuje si aj na budúci rok viacero zaujímavých noviniek, o ktorých sme už informovali v predchádzajúcich článkoch. Aj preto sú produkty tejto spoločnosti nielen u hráčov stále obľúbenejšie.

Za pozvanie spoločnosti Acer, samozrejme, ďakujeme a recenzie na tie najzaujímavejšie kúsky sa vám, ako je už tradíciou, pokúsime priniesť tak skoro, ako to len bude možné.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk