Snoop Dogg spustil vlastnú e-šport ligu: Gangsta Gaming League

Snoop Dogg spustil vlastnú e-šport ligu: Gangsta Gaming League

 

Ak vyhráte, budete Top Dogg.

Celebrity, ktoré sa veľmi radi vo svojom voľnom čase venujú hrám nie sú až takým častým zjavom, hlavne nie takí, ktorí sa hraniu venujú a dokonca o ňom hovoria. Vášnivým hráčom je napríklad herec Henry Cavil, alebo aj Terry Crews či Jack Black so svojimi Youtube kanálmi.

Vášnivým hráčom je aj Snoop Dogg. Ten to však posunul na ešte vyššiu úroveň a rozbehol vlastnú e-šport ligu, ktorú nazval Gangsta Gaming League. Tá sa rozbehla včera prostredníctvom turnaja v hre Madden NFL 19. Toho sa zúčastnilo 8 najbližších herných priateľov Snoop Doga a súťažili o prize pool vo výške 11 000$ a o titul Top Dogga.

Navyše, víťaz získal exkluzívnu možnosť bojovať proti Boss Doggovi, ktorým je pravdepodobne práve Snoop Dogg. Či víťazstvo zahŕňa aj víťaznú „cigaru,“ je zatiaľ neznáme. Každopádne v podmienkach ligy je jasne stanovené že počas, pred alebo po hraní je dovolené užívanie marihuany podľa toho, ako hráči uznajú za vhodné.

Snoop Dogg tvrdí, že liga sa ešte len rozbieha a plánuje do nej pridať aj ďalšie hry, nakoľko Madden NFL je celkom špecifiká hra. O tom, ako mu to pôjde, vás budeme informovať. Záznam z prvého turnaja sa nachádza na Twitchi. 

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk