Osviežujúce letné dvojčíslo Gamesite Magazínu je tu

Po mesiaci plnom horúčav sme tu opäť s našim Gamesite Magazínom. V letnom dvojčísle vám prinášame nielen zhrnutie toho najzaujímavejšieho, čo mesiac priniesol, ale taktiež dve súťaže o skvelé ceny.

 

 

 

Ako to už býva každý rok zvykom, leto sa nesie v znamení herného sucha, a tak sme sa v priebehu júla dočkali pár herných vydaní, z ktorých si zaslúži určite vyzdvihnúť príjemné letné prekvapenie v podobe výletu do Dubaja v Spec Ops: The Line, o ktorom si môžete prečítať, samozrejme, aj v magazíne. Okrem neho v ňom nájdete taktiež recenzie na Ghost Recon: Future Soldier (PC verzia), Spellforce 2: Faith in Destiny, Game of Thrones, Steel Battalion: Heavy Armor a ďalších. Uhorkovú hernú sezónu sme sa vám rozhodli vynahradiť hneď niekoľkými spôsobmi. Dominantou júlového dvojčísla je veľká letná porcia HW recenzií, pokrývajúca široké spektrum nielen hernej zábavy, pričom hneď dva z recenzovaných kúskov môžete vyhrať aj v našich súťažiach. Okrem nich je tu rozšírená filmová sekcia a v neposlednom rade tiež interview s Hirom.

Za celý Gamesite tím vám želám príjemný zvyšok leta, plného herných alebo iných pozitívnych zážitkov. Na záver len dodám, že sa hádam všetci stretnete v zdraví pri novom čísle – tentokrát netradične pri septembrovom čísle, ktoré ale vyjde tradične posledný piatok v mesiaci, t.j. 31.8.2012.

 

  Stiahnuť PDF verziu pre PC a tablety (12,51 MB)  Stiahnuť PDF verziu pre smartphony (5,74 MB)

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk