NextGen Magazín je konečne tu!

Prázdniny dnes síce končia, ale nezúfajte, na spríjemnenie tu pre vás máme septembrové číslo NextGen Magazínu!

 

 

Keď sme vám pred pár týždňami oznamovali zmenu názvu Gamesite Magazínu na NextGen Magazín, sľubovali sme vám e-mag, ktorý vám nikto iný na Slovensku neponúkne. Dnes ho tu máme v plnej paráde a, ako dúfame, hádam to uznáte aj vy.

Témou septembrového čísla je, ako už obálka prezrádza, titul Darksiders 2, o ktorom si môžete prečítať nielen v našej rozsiahlej recenzii, ale taktiež v našom exkluzívnom rozhovore s Jesper Kydom, ktorý skomponoval pre túto pôsobivú hru nemenej pôsobivý soundtrack. Recenziu soundtracku nájdete taktiež v tomto čísle. Okrem tohto tu máme už štandardnú porciu herných, HW, filmových a knižných recenzií či niekoľko ďalších zaujímavých rozhovorov, v ktorých sme sa porozprávali s regionálnym zástupcom spoločnosti Asus pre slovenský a český trh, režisérom nezávislého filmového projektu Iron Sky a, v neposlednom rade, tiež s mojou maličkosťou. K tomuto všetkému sme sa rozhodli tento mesiac pribaliť pre vás nie jednu alebo dve, ale rovno štyri (!) súťaže, v ktorých môžete vyhrať 7 špičkových herných titulov, ale taktiež dva skvelé Prestigio tablety a štýlový notebook od Lenova.


Všetci v redakcii dúfame, že sa vám NextGen Magazín bude páčiť minimálne rovnako ako Gamesite Magazín a keďže sa nám blíži herná sezóna roka, tak sa s vami lúčime s prísľubom, že budúci mesiac sa budete mať opäť na čo tešiť.

  Stiahnuť PDF verziu pre PC a tablety (19,4 MB)  Stiahnuť PDF verziu pre smartphony (17 MB)

PS: Vidíme sa na IstroCone.

PPS: Nezabudnite ;)

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk