Októbrové číslo NextGen Magazínu je tu!

Prešvihli sme uzávierku, vyspovedali korektorku a mučili grafikov. Výsledok? Októbrové číslo NextGen Magazínu je tu s rekordným počtom strán.

 

 

Ako sme už spomenuli v úvode, dnešné číslo magazínu sa nerodilo vôbec ľahko. Dôvodom, prečo bolo tomu tak, je paradoxne obsah samotný. Toho bolo tentokrát naozaj kvantum, o čom svedčí aj 102 strán a pravdepodobne asi aj najväčší počet, ktorý sa na ne podarilo zmestiť, pričom časť obsahu sme ešte aj tak museli presunúť do budúceho čísla. Tým, samozrejme, nechceme naznačiť, že by sme vás v tomto čísle o niečo ochudobnili, skôr naopak.

V našich herných recenziách sme sa mimo iného vybrali do Honk Kongu, Pandory, Tyrie, Cybertronu a Little Big Planet, vyhrali šampionát v NHL a F1, vystrieľali zopár teroristov a rozsekali nejakých tých démonov. V HW sekcii sme sa zase pre zmenu pohrali najmä s audio výrobkami spoločnosti Creative a v tej filmovej sa venovali Game of Thrones.  Chýbať nemôžu ani rozhovory, v ktorých sme sa tentokrát porozprávali so slovenskou pro hráčkou WoW Bellise, hudobnými skladateľmi Cris Velascom a Saschom Dikiciyanom a taktiež našou dvornou korektorkou Lenkou. Aby toho nebolo málo, pridali sme naše ohliadnutie sa za tohtoročným Istroconom a 3 zaujímavé súťaže o hodnotné, miestami až nahnevané ceny. 

Inak povedané, čítať je naozaj čo tento mesiac a už teraz vám vieme sľúbiť, že budúci mesiac to bude minimálne rovnako.

PS: Nezabudnite, že dnes prichádza taktiež prvý diel našej novej hernej relácie GAMEBOT, ktorú sme „napeckovali až po vrch“ a jej pilotný diel sa tak vyšplhal cez úctyhodných 50 minút!

  Stiahnuť PDF verziu pre PC a tablety (19,19 MB)  Stiahnuť PDF verziu pre smartphony (9,38 MB)

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk