Novembrové číslo NextGen Magazínu je tu!

Hľadáte niečo na spríjemnenie dlhých zimných večerov? V tom prípade je vaše hľadanie u konca -  novembrové číslo NextGen Magazínu je tu!

 

Tak ako nám aktuálne studené (zatiaľ ešte stále usmoklené) počasie vonku pripomína zimu, tak  sa s ňou nezadržateľne blíži najkrajšia časť roka pre nás hráčov. Naozaj je tomu tak. Môžete to badať už aj na stránkach dnešného čísla NextGen Magazínu, na ktorých nájdete recenzie herných hitov ako Dishonored, FIFA 13, Rocksmith , XCOM: Enemy Unknown a mnoho ďalších.

V HW sekcii sme sa pozreli tentokrát na zúbok širokému spektru produktov, a tak sa môžete tešiť na rôznorodú škálu  produktov, zastupujúcich či už notebooky - Asus N56vm, tablety - Samsung Galaxy Tab 2 10.1, herné PC - HP h9-1200cs, smartphony - Xperia GO, routery - Cisco Linksys E4200 a veľkého množstva periférií i doplnkov k nim. Udalosťou mesiaca by sa dalo označiť vydanie nového operačného systému Windows 8 a finále slovenskej reprezentácie ESWC, ktorým sme sa venovali taktiež. Okrem tohto všetkého, samozrejme, nechýba ani naša pravidelná filmová a knižná sekcia, rozhovory a možnosť zasúťažiť si o šesť cien s tematikou vysoko očakávaného titulu Assassins Creed 3.

Sčítané a podrhnuté, novembrové číslo NextGen Magazínu je solídnym štartom do hernej zimy 2012 a my dúfame, že sa ju rozhodnete virtuálne prežiť s nami, pretože už teraz pracujeme na tom, aby sme vám priniesli recenzie na to obrovské kvantum titulov, čo sa na nás nezadržateľne valí.

  Stiahnuť PDF verziu pre PC a tablety (14,68 MB)  Stiahnuť PDF verziu pre smartphony (7,76 MB)

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk