Decembrové číslo NextGen magazínu je tu!

Zima sa nám zasa raz (podobne ako naši učitelia ) rozhodla štrajkovať, a tak jediné, čo si z nej aktuálne môžete vonku užívať, je tma ako v rohu. My, našťastie, neštrajkujeme a prinášame vám nové plnohodnotné číslo NextGen Magazínu, a to aj s obrovskou vianočnou súťažou.

 

NextGen Magazín č. 012

Tak ako sme už avizovali minule, prehupli sme sa do zlatého ročného obdobia každého správneho hráča, a to plne reflektuje aj obsah dnešného čísla, ktorému dominujú megarecenzie na herné trháky uplynulého mesiaca. Prvenstvo si v našich srdciach vybojoval, ako už viete z obálky, Connor z Assassin´s Creed III, ktorému sme sa rozhodli venovať rovno dve recenzie. A keďže sme nemohli opomenúť ani jeho pôvabnú kolegyňu Aveline z Assassin´s Creed III: Liberation, nechýba ani rozbor jej dobrodružstiev.  Do redakcie nám dorazili taktiež aj Master Chief z HALO 4, pandy z WoW: Mists of Pandaria, stratená labuť z Unfinished Swan, futbalisti z PES 2013, pokémony a hromada ďalších nemenej zaujímavých postáv, ktoré vás pozývajú do svojich rozmanitých svetov stráviť zopár dlhých zimných večerov.

Pokiaľ stále váhate čo kúpiť ako darček pre svojich blízkych, môžete sa skúsiť nechať inšpirovať našimi HW recenziami, v ktorých sme sa pozreli mimo iného na zúbok nekompromisným zariadeniam ako HP h9-1200cs, Linksys EA6500, Logitech G930 Gaming Headset, Samsung 900X4D a NP700Z5C-S01CZ, HTC 8X.

Ak by vám náhodou pri tom všetkom hraní a nakupovaní darčekov zostal ešte náhodou nejaký voľný čas, určite neprehliadnite taktiež našu filmovú a knižnú sekciu, v ktorej nájdete tipy, ako sa vyžiť aj kultúrne.

Na záver sa, samozrejme, nedá nespomenúť naša veľká vianočná súťaž, v ktorej vám ponúkame možnosť vyhrať obrovské množstvo hodnotných cien, a to či už hardvérových, herných alebo filmových. Keďže vieme, že súťažíte radi, okrem nej máme pre vás ešte aj dve ďalšie súťaže, v ktorých môžete zabojovať o  Assassin´s Creed III a Far Cry 3 na PC.

Želáme vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a dúfame, že nám zostanete verní aj v budúcom roku.

 

  Stiahnuť PDF verziu pre PC a tablety (44,6 MB)  Stiahnuť PDF verziu pre smartphony (15,8 MB)

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk